reklama

BLESKmobil: 2,5 Kč za minutu při účtování 60+1

BLESKmobil: 2,5 Kč za minutu při účtování 60+1
2012-10-30T10:11:44+01:00
• 30. 10. 2012
8

První český virtuální operátor nabídne své služby už 7. listopadu. My jsme získali ceník, který byl dostupný již půlhodinu před oficiálním představením. Operátor se zaměří především na rezidentní zákazníky, kteří rádi volají. Peklo zamrzlo.

Blesk mobile - logo

Řečí bylo dost a všechny nás asi zajímá ceník služeb bez žádných dalších okolků. Zákazníci nového virtuálního operátora BleskMobil zaplatí za minutu hovoru 2,5 Kč, přičemž účtování je stanoveno na 60+1, tedy aktuálně na tu nejpřívětivější tarifikaci na českém trhu v rámci předpalcenek. Textové zprávy moc nezlevní a budou stát  1,50 Kč.

Datové služby jsou v dnešní době již samozřejmostí a BleskMobile myslí taktéž na zákazníky se smartphony, i když ne tak docela.  Nejvyšší známý datový balíček nabízí 100 MB za 100 Kč měsíčně. V nabídce je také denní datový tarif za 20 Kč s FUP 50 MB. Škoda.

Kredit si budete moct dobít pomocí 250Kč kupónů nebo na terminálech Sazky a brzy také na pobočkách České Pošty. K dispozici potom zákazníci budou mít i internetovou samoobsluhu na webu bleskmobil.cz/samoobsluha, kde si budou moct dobít kredit, změnit nastavení internetu v mobilu nebo roamingu. Dozvíte se zde také informace o platnosti a výši kreditu. V případě, že samoobsluha není pro vás to pravé, můžete si popovídat s operátorem na lince 267 267 061 za jednorázový poplatek 20 Kč.

reklama
reklama

Android programátor, co se zajímá o nejrůznější mobilní technologie a sítě.

Komentáře

Tomas Konopac

26. 11. 2012, 22:58

Obávám se že Blesk není zrovna ta pravá volba.
Argumentace:
1/ nepodporuje prémium sms
2/ jeho internet po dosažení fup na rozdíl od T-mobile takřka chcípne .
3/ 2,5 Kč minuta rozhodně není top cena například Fayn dává minutu po 0,5Kč-1,8Kč
4/ Kredit platný jen 3 měsíce konkurence rok 
5/ podpora takřka žádná .
6/ výhody za volání žádné .
7/ Operátor O2 je obecně znám jako šejdíř a filtrovat jeho služby přes smlouvu s redakcí novin
nezachrání to že O2 sou lumpové.
( vlastní zkušenost nejen služby , ale i styk v sféře zajišťování ochrany sítí před přepětím pocházejícím z jejich linek ).

Souhrnem chce to Air/Mobil resp obchodní profil a ceny jež panují ve všech okolních státech .
To co je tady je bída a ubohost ukazující v plné šíři zdejší poměry .

Blesk mobil používá klamavou reklamu. Tvrdí, že má nejlevnější volání v Evropě, ale v Rakousku se volá 6x levněji v běžných tarifech, než u nás. A o rakouských platech si asi povídat nebudeme, že.

To můžu jen potvrdit. Za 10 € mám u drei.at 1000 SMS, 1000 minut do všech sítí a 2 GB internetu. To bude v Česku zřejmě někdy za dalších 10 let…

Optimisto :(

Koupila jsem si simkartu BLESKmobilu,ale bohužel se s ní vůbec nikam nedovolám.Nemohu zavolat ani operátorovi,abych mu tento problém nahlásila.Jsem bohužel zklamaná.

Chyba je ta platnost kreditu to je žalostně krátká doba

Jiri Sliva

30. 10. 2012, 21:33

Líbí se mi tarifikace 60+1 a cena hovorů. Nelíbí se mi cena za SMS a data. U dobíjení mi chybí možnost placení platební kartou.

Hm, to to v Česku zas trvalo. Např. hned vedle v SRN je už leta a u mnoha operátorů běžný tarif 9 ct/min =  2,25 Kč/min do všech sítí.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim