reklama

Amazon: Kindle Fire HD je celosvětový bestseller

Amazon: Kindle Fire HD je celosvětový bestseller
2012-10-25T08:13:05+01:00
• 25. 10. 2012

Společnost Amazon nedávno vypustila do světa velmi odvážnou zprávu, jejíž obsah může u některých jedinců vyvolávat až přehnanou chválu posledního představeného tabletu Kindle Fire HD. Ten je podle slov společnosti celosvětově nejprodávanějším tabletem, což pro většinu z nás může znít až překvapivě.

Tablet běžící na základech operačního systému Android od Googlu se stal maloobchodně nejprodávanějším zařízením ve všech Amazon obchodech po celém světě. K této příležitosti Amazon vypustil novou aktualizaci, která především doplní tablet o zcela novou funkci, jejíž využití ocení především rodiče. Ti budou mít více pod kontrolou své děti díky nové funkci s názvem FreeTime, která povolí dětem zobrazit pouze omezené věci a zároveň bude sledovat dobu, po kterou Kindle Fire HD používají.

Amazon se snaží upozornit i dalšími pozoruhodnými informacemi u svých modelů Kindle Fire a HD:

  • Kindle Fire HD nabízí hlubokou integraci se světově nejlepším ekosystémem, kde nabízí více než 22 milionů filmů, televizních pořadů, písniček, aplikací, her, knih, audioknih a časopisů.
  • Nabízí nejlepší součinnost mezi různými platformami. Zakoupený obsah není dostupný jen na zařízeních Amazonu, ale je k dispozici na největším počtu zařízení a platforem, takže zákazníci mohou přistupovat k obsahu odkudkoliv a kdykoliv.
  • Rozšířili jsme obsah exkluzivních nabídek a Kindle knihovny o 200 tisíc titulů. Dále jsme nově knihovnu nabídli ve Velké Británii, Německu a Francii.

Výhled do budoucna vidí Amazon také velmi optimisticky, jelikož chystaný Kindle Fire HD 8.9 bude podle nich nazýván ‚‚Nejlepší tablet, jaký jsme kdy vyrobili‘‘. Do prodeje se má dostat toto zařízení již za necelý měsíc, přesněji 20. listopadu, a jeho cenovka bude začínat na 299 dolarech (v přepočtu 5 762 Kč).

Zdroj: androidguys.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim