reklama

Razr M se chystá do Evropy

Razr M se chystá do Evropy
2012-09-06T09:09:36+02:00
• 6. 9. 2012
3

Ačkoliv včera došlo k uvedení nových Lumií od Nokie, tak i Motorola měla svůj velký den. To zajisté víte, jelikož jsme vám přinesli souhrnné informace z celé akce, o kterých si můžete přečíst zde. Nová rodina smartphonů zůstává věrná jménu Razr, ale včerejší akce se spíše týkala amerického trhu. Každý se ptá, jestli se dostanou novinky i do Evropy. Máme pro vás dobrou zprávu, jelikož již víme, který z nich se objeví u nás.

motorola-droid-razr-m-intel-uk-0

Motorola Driod Razr M včera překvapila hlavně svou cenou, která byla stanovena na 99 dolarů (s úvazkem). Právě tento mobil se brzy objeví ve Velké Británii, a tak lze očekávat jeho rozšíření do celé Evropy. V jeho výbavě nalezneme displej o úhlopříčce 4.3 palce (Super AMOLED) s rozlišením 570 x 960 pixelů s hustotou 256 ppi. Potěšujícím parametrem je kapacita baterie, která činí 2000 mAh.

RAZR-M_Black_Dyn_L_vert_ROW-501x1024

Americká verze disponuje procesorem Qualcomm Snapdragon S4 MSM8960, který je dvoujádrový s taktem 1,5 GHz a grafikou Andreno 225. Právě zde se bude lišit evropská verze, jelikož u nás se bude dodávat s procesorem od Intelu. Další změnou bude samozřejmě vyjmutí názvu Droid ze jména. Ve zbylých specifikacích zřejmě zůstane identický, i když možná bude podporovat pouze 3G.

nexusae0_RRAZR-M_White_Back_ROW_837x1611_thumb1

I tak je to velmi potěšující zpráva, ale otázkou je, jak moc se změní cenovka. Tento mobil je například vybaven kevlarem a má 8MPx foťák. Rozhodně bude zajímavé sledovat, jestli má Motorola stejné plány i pro Evropu. Zatím se spekuluje, že Razr M bude uveden 18. září ve Velké Británii.

Zdroj: phonearena.com, droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Přemysl Vaculík

VIP 6. 9. 2012, 10:35

Cenovka 550 dolarů je stanovena pro Developer edition. Takže stále není známa cena pro normální prodejní verzi, která se objeví v Evropě.

do evropy miti s cenovkou 550 dolaru..takze bohuzel neni o co stat..upresnete si clanek

99 dolaru na UVAZEK

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim