reklama

Padfone 2 již příští měsíc?! Specifikace odhaleny

Padfone 2 již příští měsíc?! [Specifikace odhaleny]
2012-09-21T08:27:02+02:00
• 21. 9. 2012
5

Nedávno jsme vás informovali o tom, že se na internetu objevily první informace o druhé generaci atypického zařízení od společnosti Asus nesoucího název Padfone. Konkrétně se jednalo o výsledky benchmarku, kde sice nebylo uvedeno mnoho informací, ale aspoň se potvrdila existence nástupce. Původně jsme spekulovali o tom, že se objeví až příští rok, ale nyní víme víc informací a rozhodně nebudeme muset čekat takt dlouho.


Někteří výrobci si potrpí na netradiční představovací akce, ale to, co připravuje Asus, jsme tu dlouho neměli. Nový Padfone 2 představí ve dvou zemích současně ve stejný termín a ve stejnou hodinu. Těšit se tedy můžeme na 16. října. První akce se bude konat v Taipei na Tchaj-wanu a druhá v Milánu v Itálii. Pokud se bude jednat o simultánní představení jednoho zařízení ve dvou zemích, tak se informace zřejmě budou šířit 2x tak rychleji.

nexusae0_1_thumb37

Ačkoliv první generace zaujala širokou veřejnost, tak z našich zdrojů víme, že se Padfonu ve světě nijak obzvlášť nedaří. Prodeje jsou poněkud vlažné, čemuž napomohlo pomalé uvádění na trh. Dá se však říci, že se jednalo jen o pokus, jestli vůbec má takové zařízení šanci. Výsledek je zřejmě natolik uspokojivý, že se Asus pouští do druhé generace. Zlepší dostupnost a vytýkané chyby?

Zdroj: androidpolice.com


Aktualizováno

Na jedno čínském fóru se objevila fotografie balení chystaného Padfonu 2, která přímo odkrývá utajované specifikace. První generace nesla označení A66 a následující by tak mohla být A68, jak je uvedeno na fotografii. Potvrdí se tyto specifikace?

  • konektivita: LTE, DC-HSPA+, WSDMA (850/900/1700/1900/2100)
  • procesor Snapdragon S4 Pro čtyřjádro 1.5 GHz
  • baterie 2140 mAh
  • displej 4.7 palce Super IPS+, 1280 x 720 pixelů
  • zadní kamera 13 MPx, přední 1.2 MPx
  • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
  • Bluetooth 4.0
  • 2 GB RAM

padfone-2-lead

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Hodně zajímavý postřeh. Pokud to nebude mít Super AMOLED, tak je to podle mě trochu krok zpět. A je zvláštní, že ikonka je Super AMOLED a pod tím je napsané Super IPS+ HD .. možná je ten obrázek fake .. jinak musím říct, že když jsem kupoval padfone, tak mě nenapadlo, že za tak krátkou dobu bude hned padfone 2 .. jsem zvědav, kdy ho uvedou na trh ..

Bukaj Kelam

23. 9. 2012, 11:30

the display icon says „SuperAMOLED“ even though the specs state „Super IPS.“ Dodgy ‚chop or actual packaging error? You decide.

Jako koncept se mi to zdá dobré jen by to nesmělo stát jako mobil a klasickej tablet dohromady

white.haven

21. 9. 2012, 13:24

„ak z našich zdrojů víme, že se Padfonu ve světě nijak obzvlášť nedaří. “

To mě vůbec nepřekvapuje. Už od počátku jsem říkal, že je to nepraktický koncept.

Peter Kotrčka

21. 9. 2012, 9:20

co z toho, ked predavat sa zacne o pol roka (vid padfone 1, vid vsetky eeepady, …)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim