reklama

Nokia Lumia 920 – bezdrátovĂ© nabĂ­jenĂ­, 32GB pamÄ›ti a 8Mpx fotoaparát

Nokia Lumia 920 – bezdrátovĂ© nabĂ­jenĂ­, 32GB pamÄ›ti a 8Mpx fotoaparát
2012-10-01T13:53:15+01:00
• 4. 9. 2012
1

Nokia jiĹľ zĂ­tra, ve stĹ™edu 5. září, pĹ™edstavĂ­ novou Lumii 920. MinulĂ˝ tĂ˝den unikly snĂ­mky zařízenĂ­, kterĂ© byly potvrzeny z vĂ­ce zdrojĹŻ. Je pĹ™edem jasnĂ©, Ĺľe „devÄ›tsetdvacĂ­tka“ bude novou vlajkovou lodĂ­ Nokie. OperaÄŤnĂ­m systĂ©mem bude Windows Phone 8.

Bezdrátová technologie nabĂ­jenĂ­ bude probĂ­hat iduktivnĂ­ metodou. Po okrajĂ­ch přístroje je veden speciálnĂ­ pás, kterĂ˝ pĹ™ilĂ©há na nabĂ­jecĂ­ plochu. Jedná se o standard bezdrátovĂ© technologie Qi. DĂ­ky tomuto standardu budou majitelĂ© LumiĂ­ 920 moci zakoupit nabĂ­jecĂ­ pady i od jinĂ˝ch vĂ˝robcĹŻ. KromÄ› bezdrátovĂ©ho nabĂ­jenĂ­ nabĂ­dne Lumia 920 takĂ© 32GB uloĹľištÄ› pro vaše data, 1 GB RAM a Dual-core procesor o taktu 1,5 GHz. Nová vlajková loÄŹ Nokie bude disponovat 4,5″ palcovĂ˝m displejem v HD rozlišenĂ­.

O Lumii 920 se proslýchá, že bude mít fotoaparát PureView. Nečekejte závratnou hodnotu 41Mpx, ale pouze 8Mpx. Přední část zařízení bude obsahovat 1.3Mpx kameru pro videohovory.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Petr Bělík

Jsem dvaadvacetiletý student a občasný bloger, zajímající se o nové IT trendy. Primárně pracuji na NTB s Win7, na stolním PC mi běží prim. Linux Mint. Ke konzumaci obsahu spouštím Google Chrome. Ke komunikaci mi slouží GTalk, Twitter a Google+. V terénu mi PC zastupuje Galaxy Nexus. Baví mě webdesign a mobilní technologie. Udělá mi radost kde jaký Gadget!

Komentáře

NOKIA vymyslela dobrĂ˝ dizajn, ale osobnÄ› myslĂ­m Ĺľe to staÄŤilo u jednoho modelu max u dvou u tĹ™ech… ted jako budou všechny stejny nebo co???

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim