reklama

Jak bude vypadat mobil ve vaší ruce? aplikace

Jak bude vypadat mobil ve vaší ruce? [aplikace]
2012-09-10T13:39:02+02:00
• 10. 9. 2012
5

Jedním z rozhodujících aspektů při nákupu nového smartphonu je pocit z jeho držení. Ačkoliv mnozí z vás raději sledují specifikace, podporu výrobce nebo komunity, podobně důležité je, jestli vám mobil padne do ruky. Abyste to vyzkoušeli, obvykle musíte jít do prodejny a na smartphone si sáhnout. Nyní je tu aplikace, která vám ulehčí rozhodování.

vat y

Jmenuje se handsonAR a spadá do sekce augmented reality. Jediný smysl této aplikace spočívá v tom, že zobrazí na displeji, jak asi velký mobil si chcete koupit. Stačí vám k tomu vytištěný kousek papíru a následné zamíření jiným smartphonem na ruku, ve které tento papír držíte. Netřeba vysvětlovat, když tu je ukázkové video.

V nabídce aplikace najdete možnost zobrazit: SGS III, Galaxy Note II, LG Optimus Vu, Nexus 7 a Lumia 920. Ačkoliv se jedná o úzký výběr, tak asi můžeme očekávat aktualizaci této aplikace. Jedná se o velmi dobrý nápad a kromě zobrazení velikosti mobilu ve vaší ruce, se dozvíte také parametry.

unnamed (4)unnamed (3)

Aplikace je postavena na enginu Unity a sami autoři slibují její rozšiřování. Stahovat z Play Storu můžete zde.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

hacekk:
Musis to vytisknout mensi,ja si to upravil a mam to 1:1 s okolim :)

Velikost projekce je větší než skutečný telefon. Brousim si zuby na note II tak sem si ho dnakreslil abych viděl jak je velký a když vedle položím ten ‚kod‘ tak je to o dost větší než nákres :-D

Takže až si budu chtít koupit nějaký nový telefon, budu muset napřed pořídit jiný „nový“ co tuto aplikaci bude zvládat. Asi to ten můj klasický HTC touch pro neutáhne, že? Nějak v tom nevidím využití, sorry, bro :-/

_Swordfish_

11. 9. 2012, 9:00

Přesně něco takového by se mi bylo hodilo minulý týden. Měl jsem telefon s 3,5″ uhlopříčkou a váhou 120g a chtěl jsem si koupit nový s 4,3″ displayem a 140g. No a chtěl jsem vědět, jestli nebude moc velký a těžký (jestli se to prostě ještě dá).

A jelikož ten telefon nemá žádný z operátorů v nabídce, běhal jsem po různých kamenných obchodech s mobily, abych si ho mohl vzít do ruky a porovnat s tím stávajícícm.

To je naprosto genialni :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim