IFA 2012: Nové Emotion UI od Huawei

IFA 2012: Nové Emotion UI od Huawei 2012-9-1

Nejen výrazného oživení portfolia se dočkali produkty od společnosti Huawei na letošním Berlínském veletrhu spotřební elektroniky IFA, ale zároveň bylo představeno i zcela nové vlastní uživatelské rozhraní s názvem Emotion UI, pochopitelně založené na operačním systému Android. Na uživatele čeká celá řada vylepšení za pomoci widgetů, profilů či motivů, jak můžete sami vidět v přiloženém videu.

Rozhraní Emotion UI má být jasným pochopením toho, jak se spotřebitelé setkávají se svými smartphony a co od nich očekávají. Dále také zlepšuje použitelnost těchto chytrých zařízení a poskytuje mnohem jednodušší ovládací zážitek. Toto UI má dostat hlavní roli především v produktech Huawei.

Po skončení veletrhu IFA vstoupí rozhraní do další fáze svého vývoje, který povedou spotřebitelé, a to na základě jejich potřeb a požadavků. Poté koncem měsíce srpna bude společnost Huawei svolávat uživatele pro zpětnou vazbu z návrhu uživatelského rozhraní. Ke stažení je tedy momentálně pouze čínská verze, ale ve 4. čtvrtletí bude nabídnuta ke stažení i verzi v anglickém znění.

Zdroj: AndroidGuys.com

KategorieAndroidIFA 2012
Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo necelých 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry, ale nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot, LG G Watch R a Lumii 635.

Petr Louda

1. 9. 2012, 17:53:05
reply

Hm…doteď tam dávali minimálně upravený Android a teď i oni tam budou cpát nějaké svoje rozhraní :-/