reklama

Galaxy Nexus 2 jako Galaxy Premier? spekulace

Galaxy Nexus 2 jako Galaxy Premier? [spekulace]
2012-09-17T09:05:04+02:00
• 17. 9. 2012

Již jednou jsme vás informovali o tom, že Samsung zřejmě připravuje nástupce smartphonu Galaxy Nexus, který ponese kódové označení GT-I9260. Dlouho se nic neobjevilo, a tak jsem začal považovat tuto informaci za vyšumělou. Nyní se opět objevuje zmínka o tomto smartphonu, který nakonec získá jméno Galaxy Premier.

google-galaxy-nexus-premier-smartphone-

Ačkoliv nejnovější poznatky vycházejí z pouhého screenshotu údajných informací, přináší celkem zajímavou informaci. Jako CPU má být použit procesor ARM11, ale zřejmě se jedná o chybu, nebo špatnou interpretaci dané informace, jelikož se jedná o velmi starý procesor, který byl použit třeba v HTC Dream. Podle některých zdrojů by se mohlo jednat o procesor s Cortex-A11 jádry, což už je zajímavé.

galaxy-nexus-2-GT-I9260-user-agent-profile

Doposud jsme byli zvyklí na Coretx-A9 a čekáme neustále na Cortex-A15. Samsung si pro nás zřejmě připravil jiné řešení, které by se mohlo stát standardem ve střední třídě, byť informace o dalším specifikacích spíše patří do vyšší třídy. Tím myslím třeba displej s HD rozlišením. Rozhodně jsme zvědaví, jestli Samsung v tomto nástupci představí Cortex-A11, o kterém ještě nepadla ani jedna zmínka.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim