reklama

BlackBerry 10 L-Series jde do finále?

BlackBerry 10 L-Series jde do finále?
2012-09-05T10:50:57+02:00
• 5. 9. 2012
1

Kanadský výrobce RIM je již delší dobu ve finančních problémech, a tak by potřeboval opravdový hit v podobě kvalitního a dobrého smartphonu. Bohužel se zatím zdá, že se tento rok nedočkáme žádné novinky, ale vše by se mohlo změnit na začátku příštího roku.

blackberry-10-L-series

Nyní se podařilo na více fotografiích zachytit zařízení, jež se podobá tomu vývojářskému, které již bylo ukázáno na BlackBerry World. Zachycený smartphone patří do L-Series, což znamená, že hardwarová tlačítka budeme hledat marně.

blackberry-l-n-series2-602x342

Na druhou stranu se můžeme těšit na HD displej s 356 ppi. Fotografie níže by mohla znázorňovat téměř hotový prototyp, kterým by chtěl RIM uchvátit mobilní trh. Bohužel se zatím nejedná o nic převratného a v samotném designu se mohou vrtat právníci. Snad se RIM ukáže v novém světle a představí konkurenceschopný smartphone.

full-bb10

Zdroj: ubergizmo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

No, že byl propad tržeb, to se ví a může za to očekávání nové platformy, která byla přesunuta na začátek příštího roku. Z uniklých informací to ale vypadá, že nepůjde jen o další stejnou věc do tuctu a že si jde RIM svou vlastní cestou, která nevypadá vůbec špatně. Nicméně že by byl RIM ve finančních problémech, to asi ne. Stále má na svých účtech dost peněz a jestli bude vše jak se nyní pomalu rýsuje, věřím, že mnoho lidí se k BB opět rádo vrátí. Be Bold ;-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat