reklama

Xiaomi mobily zamíří do Evropy ?!

Xiaomi mobily zamíří do Evropy ?!
2012-08-20T09:03:12+01:00
• 20. 8. 2012
1

Minulý týden jsme vás informovali o žhavé čínské novince nesoucí název Xiaomi Mi-Two, která se dle parametrů stává nejlépe vybaveným smartphonem světa. Cena tohoto smartphonu nepřekračje ani 7000 Kč, a tak se stává nejlepší volbou v poměru cena výkon. Ovšem my si zatím musíme počkat, jelikož se tento super smartphone nedodává do Evropy, aspoň zatím.

xHqU

Ačkoliv si Mi-Two nějakou cestičku do našich končin najde, tak se rozhodně nebude jednat o oficiální distribuci. Dnes se ale ukázalo, že samotný výrobce má velké plány a nehodlá zůstat pouze v Číně. Již příští model, který bude asi uveden opět 16. srpna, by mohl mít cestu i k nám do Evropy.

Prozatím můžeme pouze doufat, ale některé informace naznačují, že samotná společnost hledá partnery, kteří by jí pomohli s tímto velkým plánem. Pokud se vše podaří, tak již příští rok si budeme moci koupit našlápnutý smartphone Xiaomi. Cena zřejmě nezůstane tak nízká, ale neměla by se výrazně lišit. Pokud se tak stane, přemýšleli byste o koupi smartphonu Xiaomi?

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

No za ty prachy, kdo by nechtěl mít nejvýkonnější Android? Kvalitou zpracování se Číňani dotáhli na konkurenci, takže bych se nebál… Jen teda servisní středisko v ČR by bylo potřeba.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim