Huawei Ascend D Quad a D Quad XL už koncem srpna na trhu!

Huawei Ascend D Quad a D Quad XL už koncem srpna na trhu! 2012-8-20

Několik zpoždění, které brzdily představení novinek od společnosti Huawei, je zřejmě zahnáno. Už v únoru na Barcelonském veletrhu Mobile World Congress jsme měli možnost vidět modely Ascend D Quad a D Quad XL a až právě koncem tohoto měsíce se dostanou do prodeje. Oživte si proto ve stručném výčtu jejich specifikace, které od sebe nejsou příliš odlišné.

Oba modely Ascend D Quad a D Quad XL budou disponovat vlastním výkonným čtyřjádrovým procesorem o frekvenci 1,5 GHz, 4,5palcovým HD IPS displejem, 1 GB RAM, 8MPx fotoaparátem, HSPA, LTE, WiFi, Bluetooth, 8GB vnitřní pamětí s možností rozšíření o microSD kartu.

Jediným razantním rozdílem u modelu Ascend D Quad XL by měla být větší baterie, a to o velikosti 2600 mAh, což má zapříčinit i zvětšení tloušťky u tohoto modelu. První zařízení budou mířit na mobilní trhy v Číně a následně se distribuce rozšíří i do ostatních koutů světa. Poslední velkou neznámou u obou smartphonů tak zůstává cena, která může být přiměřená, jako je tomu zvykem u společnosti Huawei.

Zdroj: GSMArena.com

KategorieAndroid
Antonín Horňáček

Druhá ruka šéfredaktora a milovník mobilních technologií všeho druhu. Zajišťuje tvorbu obsahu a dodávku nových zařízení do redakce. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale fandí Windows Phone, obdivuje BlackBerry a nezanevřel nad Androidem. Nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot.

Antonín Horňáček | fb.me/808.tonek | t.co/bM9AkVqO | goo.gl/kMQ8F

21. 8. 2012, 15:04:19
reply

Děkujeme Vám za upozornění, text upraven.

Ip Man

21. 8. 2012, 8:22:33
reply

Ano, to je velmi správná připomínka protože to opravdu znamená že tento telefon má čtyřjádrový procesor a né jak se píše v článku o dvoujádrovém !

Jan Polášek

20. 8. 2012, 16:12:10
reply

Konečně, to jim to teda trvalo.

A ještě menší připomínka k článku, to Quad v názvu.. neznamená to náhodou, že mají čtyřjádrový a ne, jak je uvedeno v článku, dvoujádrový procesor?