Prohlížeč Maxthon právě přichází na AppStore!

Prohlížeč Maxthon právě přichází na AppStore! 2012-8-23

Prohlížeč s názvem Maxthon je dalším z řady, který se přemístil z počítačové verze na tu mobilní a přidá se do boje v už tak silně konkurenčním poli s internetovými prohlížeči. Nedávno se v AppStoru objevil Chrome od Googlu a nebude od věci vám v krátkosti představit i funkce a vlastnosti prohlížeče Maxthon.

Aplikace svým uživatelům nabídne několik užitečných funkcí, mezi nimiž najdete například režim Reader, která vám skryje veškerou reklamu na webových stránkách. Centrum rychlých odkazů vám nabídne až 60 nejpopulárnějších internetových stránek a aplikací.

Dále získáte podporu pro prohlížení v panelech. Inteligentní adresní řádek vám zobrazí adresy z předchozího prohlížení či vyhledá adresu přes vaše záložky. Speed Dial umožňuje rychlý přístup k oblíbeným webovým stránkám a těšit se můžete také na správce stahování.

Pokud se vám tedy prohlížeč Maxthon zalíbil na tolik, že jste se rozhodli ho stáhnout, zanechte nám v komentářích své první dojmy a zkušenosti.

Apple AppStore – Google Play

Zdroj: IntoMobile.com

KategorieiOS
Antonín Horňáček

Druhá ruka šéfredaktora a milovník mobilních technologií všeho druhu. Zajišťuje tvorbu obsahu a dodávku nových zařízení do redakce. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale fandí Windows Phone, obdivuje BlackBerry a nezanevřel nad Androidem. Nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot.