reklama

Prohlížeč Maxthon právě přichází na AppStore!

Prohlížeč Maxthon právě přichází na AppStore!
2012-08-23T10:39:39+00:00
• 23. 8. 2012

Prohlížeč s názvem Maxthon je dalším z řady, který se přemístil z počítačové verze na tu mobilní a přidá se do boje v už tak silně konkurenčním poli s internetovými prohlížeči. Nedávno se v AppStoru objevil Chrome od Googlu a nebude od věci vám v krátkosti představit i funkce a vlastnosti prohlížeče Maxthon.

Aplikace svým uživatelům nabídne několik užitečných funkcí, mezi nimiž najdete například režim Reader, která vám skryje veškerou reklamu na webových stránkách. Centrum rychlých odkazů vám nabídne až 60 nejpopulárnějších internetových stránek a aplikací.

Dále získáte podporu pro prohlížení v panelech. Inteligentní adresní řádek vám zobrazí adresy z předchozího prohlížení či vyhledá adresu přes vaše záložky. Speed Dial umožňuje rychlý přístup k oblíbeným webovým stránkám a těšit se můžete také na správce stahování.

Pokud se vám tedy prohlížeč Maxthon zalíbil na tolik, že jste se rozhodli ho stáhnout, zanechte nám v komentářích své první dojmy a zkušenosti.

Apple AppStore – Google Play

Zdroj: IntoMobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit