reklama

Nokia WP8–unikl přední panel z chystaného smartphonu?!

Nokia WP8–unikl přední panel z chystaného smartphonu?!
2012-08-15T08:13:35+01:00
• 15. 8. 2012
1

Tento rok můžeme očekávat grandiózní nástup nejnovější verze systému Windows Phone, ale možná se také dočkáme zklamání, nebo úpadku. V tuto chvíli nepředpovídáme definitivní zánik mobilního systému z Redmondu, je to příliš nepravděpodobné, jelikož si Windows Phone již zajistil své místo na mobilním trhu. Velký otazník visí nad Nokií, která má asi poslední šanci na nějaký úspěch ve světě smartphonů.

microsoft-nokia-buying-phone-division

S příchodem systému Windows Phone 8 se očekávají nové smartphony od finského výrobce, a dokonce údajně unikla fotografie z připravovaného mobilu. Bohužel není zcela důvěryhodná a spíše by se dalo říci, že se jednalo o prototyp současné Lumie 900, ale se systémem Windows Phone 7.8. Tomu nasvědčovalo i chybné logo v dolní části.

GetThumbNail
Údajná novinka od Nokie s WP8 dle mobilmania.cz

Nyní unikla fotografie předního panelu smartphonu od Nokie, ze kterého můžeme už jen podle loga vyčíst, že bude vybaven systémem Windows Phone 8. Samotný tvar novinky asi bude oválnější a značně rozdílný od současné linie. Navíc se dá vyčíst i rozměr – mělo by se jednat o smartphone s displejem o úhlopříčce cca 4.3 palce.

nokwp8fp

Samozřejmě se může jednat o podvrh, ale většinou se z takto unikajících součástek dá nakonec sestavit finální podoba zařízení. Co si myslíte? Jedná o skutečný přední panel z chystané novinky od Nokie? Vydaří se druhý pokus finského výrobce?

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Žeby „následovník“ 808PureView? Tvary by celkem seděly.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim