reklama

Mali-T604 je na dosah video

Mali-T604 je na dosah [video]
2012-09-30T14:21:35+01:00
• 8. 8. 2012

Dnešní nejvýkonnější generace telefonů používá grafický čip Mali-400, který používá jak starý Samsung Galaxy SII, tak i jeho nástupce. Stejně tak jej najdeme u Sony Xperia Sola, který jsme před pár dny recenzovali. Výkon tohoto čipu je dostatečný, ale jako každý jiný, bude nahrazen svým nástupcem Mali-T604.

Zástupci Engadget mohli vidět zařízení s tímto čipsetem postaveným na dvoujádrovém ARM Cortex-A15 a čtyřjádrové grafice v Los Angeles na akci SIGGRAPH 2012. Žádné specifikace nebyly uveřejněny, což dává zapravdu, že ještě nejde o finální vzorek. Výkon byl prezentován na třech technologických demech včetně Timbuktu 2, který si pohrává se stínováním a hloubkou ostrosti. Další je Hauntheim zaměřený na fyziku a HDR osvětlení. ARM má zajištěnou spolupráci s osmi výrobci a první kousky s touto pokročilou grafikou se objeví na trhu ještě letos.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim