reklama

Je libo hliníkovou Lumii? Koncept

Je libo hliníkovou Lumii? [Koncept]
2012-08-06T13:01:07+01:00
• 6. 8. 2012
4

Nové modely Nokia Lumia se blíží. K jejich představení by mělo dojít někdy během října, což je doba, kdy bude zároveň uvedena i finální verze systému Windows Phone 8. Pro dnešek tu máme koncept designu, který ovšem nepochází od Nokie. Líbila by se vám hliníková Lumia s Windows Phone?

alluminiumNokia

Tak takhle nějak si Jonas Daehner představuje chystaný model Lumia 910. Toto označení se již dříve objevilo v emulátoru vývojářského SDK, a tak očekáváme uvedení modelu s tímto jménem.

alluminiumNokia

Pojďme ale zpět k tomuto konceptu. Podle jeho autora by měla tato Lumia disponovat hliníkovým tělem a displejem s uhlopříčkou 4.3 palce. Tlouštka modelu by se měla zastavit už na hodnotě 6.8 mm. Technologie PureView v návrhu chybí, jelikož by podle Jonase kazila tenké tělo přístroje.

Téma designu u budoucích přítrojů Nokie je v tuto chvíli otevřené. Letošní modely vyznávaly především design, který předurčil model N9, ale u nových telefonů by se měla Nokia poohlédnout po něčem novém.

nokia-lumia-800-new


Tento grafik toho má za sebou již více. Na webu autora můžete narazit na jeho návrhy fiktivního Microsoft Surface Phone nebo Windows 8 tabletu značky Nokia.

microsoft_surface_phone_by_yronimus-d54sho4microsoft_surface_phone_8_by_yronimus-d54trfa

dddffffggss

nokia_2_color_variations_by_yronimus-d4y9rim


Zdroj: Jonas Daehnert

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Tohle představit, tak si ostatní výrobci sednou na zadek a budou brečet. WP mi vůbec nevadí a tenhle design je fakt parádní! Teda taková Nokia by se prodávala.. Ježiši ať něco takovýho udělaj, přeju jim to a hlavně to chci mít v kapse!!
Přesně jako fbio, kvůli takovýmu founu bych Apple opustil.

Holt někdo umí. Snad už na něj Elop shání kontakt, nebo Daehnerta vyfoukne konkurence Nokii před nosem :)

Martin Fabiánek

6. 8. 2012, 14:30

pardon… Nokia

Martin Fabiánek

6. 8. 2012, 14:30

Jedním slovem luxus. Představit toto nokia tak po 4 letech opouštím Apple….

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim