reklama

13palcový tablet od Archosu?

13palcový tablet od Archosu?
2012-08-16T17:03:23+01:00
• 16. 8. 2012

Jaká velikost displeje je ideální pro smartphone a jaká pro tablet? Co člověk, to názor. Doposud jsme se mohli hádat o tom, jestli je lepší tablet s displejem o úhlopříčce 7 palců, nebo kolem 10 palců. Ačkoliv někteří dávají přednost zařízení na hranici tabletu a smartphonu, tak se mezi námi asi začnou objevovat lidé, kteří s sebou potáhnou 13palcový tablet s Androidem.

ARCHOS_logo

Nejedná se o nijak horkou novinku. Již Toshiba představila tablet s velikostí 13.3 palce. Jak se zdá, tak do této nadměrně kategorie přibude i další výrobce, který však nepatří mezi „smetánku“. Aspoň zatím nepředstavil tablet, který by ohromil výbavou, cenou a kvalitou zpracování. Mluvíme zde o výrobci Archos, který zatím prodával tablety nižší třídy.

archosfamilypadmw13jt

archos-familypad_02archos-family-pad-internal-150x99archos-family-pad-external-1-500x265

Jak se zdá, tak hodlá nabídnout něco navíc oproti konkurenci. Zřejmě v jeho nabídce brzy objevíme tablet s displejem o úhlopříčce 13.3 palců. Základem má být procesor Allwinner A10 a má být dostupný ve dvou variantách, které se budou lišit pouze velikostí interní paměti (8 GB a 16 GB). Nebude chybět Wi-Fi, slot pro paměťovou kartu nebo USB port. Archos jej zatím označil názvem FamilyPad, čímž jasně předurčuje jeho cílení. Jaký je váš názor na takovou velikost tabletu?

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim