reklama

Vlajková loď potápějící se v osmém moři

Vlajková loď potápějící se v osmém moři
2012-07-11T10:34:59+01:00
• 11. 7. 2012
2

Lumie 900 předvedená hned po prohlášení, že Windows Phone 8 nebude podporovat, ztratila na ceně. Spousta lidí se ptá, jestli není lepší si za 14000 koupit iPhone se zajištěnými aktualizacemi než skoro mrtvý systém. A jak to vidím já?

Jako vlastník Lumia 800 odpovídám na otázky, jestli si koupím Lumii 900, takto – „Je to v podstatě stejný telefon, jen trochu větší. Těch pár vymožeností navíc mi nevyrovná to, že je to v podstatě mrtvý telefon. Koupila jsem si symbian – přestal se podporovat, to samé s BlackBerry, kde ‚umřel‘ RIM a teď i WP na mojí Berušce.“ Není to však jen můj názor. Lidé vlastnící Lumie 800 nepředpokládají, že by si „devítistovku“ pořídili.

Všichni lidé, co znám, si Lumii900 pořídili, nebo ji dostali proto, aby se o ní něco dozvěděli, aby ji otestovali a řekli, jak je úžasná. Netvrdím, že není, ale Microsoft ji prostě odsoudil k záhubě dříve, než měla možnost zazářit. Byl to chybný marketingový tah, kvůli kterému se Nokia bude muset vytáhnout s něčím novým, obrovským.

Ano, pokud přecházíte z Androidu, iPhonu či se vám rozbil telefon a potřebujete hned nový, je Lumia 900 to pravé. Pokud však chcete změnit telefon jen z rozmaru, počkala bych si, s čím Nokia přijde na podzim. Spousta nás na to čeká a, i když to tak nevypadá, držím Lumii 900 palce.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jahůdků Terez

První redaktorka Dotekomania.cz píšící o mobilních telefonech, členka testovacího O2 guru týmu, blogerka, redaktorka Mitvsehotovo.cz a administrativní pracovnice ve VVV Most. Studentka strojařiny, která se nebojí říct svůj názor. Závislost na knihách a kávě. Velká sestra dvou malých slečen, která by se pro pravé přátele rozkrájela. Zálibu nachází v řízení svého stařičkého Póla, moderních technologiích, fotografiích, umění, seriálech, fotbalu, hudbě a marketingu.

Komentáře

Jak dělá, že mě nezná. Já ji v ruce držel a neřekl jsem, že je úžasná. Jen postupně přicházím WP na chuť, ovšem to nemá s Lumií 900 co dělat. Prostě model na který zapomeneme jako nový film s Batmanem.

Nokia dopadne jako kanadské BlackBerry, tedy špatně… :)

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat