reklama

V ZTE vzniká velké mobilní překvapení!

V ZTE vzniká velké mobilní překvapení!
2012-07-13T06:43:43+00:00
• 13. 7. 2012
1

Společnost ZTE, která v poslední době sklízí úspěchy v prodeji mobilních telefonů běžící na platformě Android, není na trhu až tak dlouho. V současné době pracuje na největším mobilním esu, jehož podoba se má přibližovat druhu chytrého zařízení, jejichž počet na trhu můžeme spočítat na prstech jedné ruky. Čínský gigant na svém Twitter účtu oznámil velkou novinku. Co to asi bude?

Bez dalšího napínání můžeme mezi prvními sdělit mobilnímu světu, že výrobní společnost ZTE nyní pracuje na herním smartphonu, který má být jeden z nejmodernějších. Tímto krokem se tak zařadí mezi Nokii N-Gage a Sony Xperii Play.

Ale co dále můžeme očekávat od tajemné novinky? Bohužel, žádné další podrobnosti, jako je procesor či operační systém, firma neoznámila, a tak budeme muset posečkat i nadále. Nakonec, vzhledem k častému spojení nabídky technického maxima a nejnižší ceny, očekávejme velké překvapení, se kterým by mohli ovládnout herní mobilní svět.

Toto eso má v plánu ZTE vytáhnout z rukávu již za necelých 6 dní, přesněji ve středu 18. července, a s velkým očekáváním pro vás budeme hlídat další informace!

Zdroj: Twitter ZTE

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

shadowmare

13. 7. 2012, 20:49

„Bohužel, žádné další podrobnosti, jako je procesor či operační systém, firma neoznámila“….no jo, operační systém..co to asi tak bude?! Že by DOS? :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit