reklama

V ZTE vzniká velké mobilní překvapení!

V ZTE vzniká velké mobilní překvapení!
2012-07-13T06:43:43+01:00
• 13. 7. 2012
1

Společnost ZTE, která v poslední době sklízí úspěchy v prodeji mobilních telefonů běžící na platformě Android, není na trhu až tak dlouho. V současné době pracuje na největším mobilním esu, jehož podoba se má přibližovat druhu chytrého zařízení, jejichž počet na trhu můžeme spočítat na prstech jedné ruky. Čínský gigant na svém Twitter účtu oznámil velkou novinku. Co to asi bude?

Bez dalšího napínání můžeme mezi prvními sdělit mobilnímu světu, že výrobní společnost ZTE nyní pracuje na herním smartphonu, který má být jeden z nejmodernějších. Tímto krokem se tak zařadí mezi Nokii N-Gage a Sony Xperii Play.

Ale co dále můžeme očekávat od tajemné novinky? Bohužel, žádné další podrobnosti, jako je procesor či operační systém, firma neoznámila, a tak budeme muset posečkat i nadále. Nakonec, vzhledem k častému spojení nabídky technického maxima a nejnižší ceny, očekávejme velké překvapení, se kterým by mohli ovládnout herní mobilní svět.

Toto eso má v plánu ZTE vytáhnout z rukávu již za necelých 6 dní, přesněji ve středu 18. července, a s velkým očekáváním pro vás budeme hlídat další informace!

Zdroj: Twitter ZTE

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

shadowmare

13. 7. 2012, 20:49

„Bohužel, žádné další podrobnosti, jako je procesor či operační systém, firma neoznámila“….no jo, operační systém..co to asi tak bude?! Že by DOS? :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim