reklama

Sony chystá nový Walkman

Sony chystá nový Walkman
2012-07-18T14:47:13+01:00
• 18. 7. 2012

Sony F800, jak je novinka značena, bude nový multimediální přehrávač, který po dlouhé době nahradí řadu Z. Potěšující zprávou je uvedení na trh s již nainstalovaným systémem Android Ice Cream Sandwich. Nabídne standardní výbavu připojení pomocí Wifi nebo Bluetooth. V prodeji budou verze s úložnou kapacitou 8 až 32 GB. Telefon vydrží 4,5 hodiny přehrávání videa a jako nová vlajková loď bude stát přibližně 328 dolarů. Dostupný bude v jedné barevné variantě, a to matné černé.

Pokud nejste s touto specifikací spokojeni a omluvíte několik nedostatků, je tu pro vás řada E. Ta se může pochlubit především širokou škálou motivů a barev. Chybí jí však jakákoliv bezdrátová komunikace. Tu může pak nabídnout model Walkman S770BT s Bluetooth, který bude mít stejné specifikace jako série E. Na trhu se objeví, včetně řady F, v co nejbližší době. Cena horšího modelu je 125 dolarů.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim