Domů » Články » Android »
Každoroční veletrh IFA 2012 v Berlíně se pomalu blíží a prvním potvrzeným účastníkem je společnost Samsung. Kolik dní zbývá do začátku této velké události, jaké jsou jejich první reakce a co pravděpodobně nabídne svým uživatelům, to sledujte v krátkém porozhlédnutí nad akcí.
Registrace jsou pro vývojáře otevřeny a korejský výrobce Samsung neváhal ani minutu. Další ročník jednoho z největších veletrhů v Evropě, a to především se spotřební elektronikou, bude možné navštívit 30. srpna od 14:00 do 18:00. Developeři vyzývají výrobce, aby učinili svou registraci co nejdříve, jelikož počet míst je omezen a pozvánky musí být odeslány do 1. srpna.
Samsung doposud nezveřejnil žádné zásadní podrobnosti, pouze vývojářům slíbil možnost setkat se s nejmodernějšími technologiemi na platformách Samsung, dozvědět se něco o nejnovějších zařízeních a službách. Již jsme vás informovali o tom, že právě na tomto veletrhu má být představena druhá generace Galaxy Note II.
Zdroj: Androidcentral.com
Domů » Články » Android »
Komentáře