ICS update pro HTC Incredible S

ICS update pro HTC Incredible S
2012-07-02T18:26:58+02:00
• 2. 7. 2012

Je to už dlouhá doba, co Google představil Android 4.0 Ice Cream Sandwich a někteří výrobci ještě teď, po představení nové verze Jelly Bean, dohánějí resty. Tím posledním je HTC, které si pro všechny netrpělivé majitele HTC Incredible S nachystalo překvapení v podobě OTA balíčku, který na ně v nadcházejících dnech zamíří.

Podle HTC se bude jednat o zhruba 250MB „over the air“ update, který posune HTC k cílenému počtu 17 zařízení, která měla update na ICS dostat. Distribuovaný update pro HTC Incredible S přinese již známou grafickou nástavbu Sense ve verzi 3.6 se všemi funkcemi a výhodami ICS. Tato nástavba ale bude překvapivě fungovat na Androidu verze 4.0.4 a stane se tak prvním HTC telefonem s právě touto verzí.

Updaty na ICS jsou samozřejmě vítané, nicméně nelze ukrýt zklamání z toho, že tento update nepřišel mnohem dříve. O tom, jak budou probíhat přechody na Jelly Bean a která zařízení jej dostanou, se ještě HTC nezmínilo.

Zdroj: The Unwired

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Petr Plachý

Blázen do mobilního života, Androidu, Google a HTC. Fanatický anti-fanatik marně se snažící o rozšíření objektivity. Na Dotekománii si od něj většinou počtete o Androidu, soudech, patentech a hrách. Také jej můžete nalézt na FI Masarykovy Univerzity, kde svadí nekonečný boj o vývojářskou budoucnost.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat