reklama

Dostane iPhone 5 nový 4 jádrový procesor od Samsungu?

Dostane iPhone 5 nový 4 jádrový procesor od Samsungu?
2012-07-10T14:14:53+01:00
• 10. 7. 2012
3

Co se týče obchodu, společnost Apple je schopna díky němu změnit své jednání ze dne na den a hodlá se domluvit se svým odvěkým rivalem Samsungem na dodání procesorů, které můžeme najít například u poslední Galaxy S3. To by mělo vést k výkonnostnímu vyrovnání mezi připravovanou generací nového iPhonu a hojně prodávané novinky od Samsungu.

Procesory se 4 jádry se pomalu stávají samozřejmosti pro chytré telefony nejen od Samsungu, ale využívá je již i HTC, LG a dokonce i Meizu v tomto roce představit svůj model. Společnost Apple v tomto směru tedy zůstává pozadu. Nezbývá jí tak ni jiného, než nabídnout to samé, co její konkurenti, a pokud jsou tyto zvěsti pravdivé, iPhone 5 opět pronikne do architektury svého rivala Samsungu.

Zatímco letos představená třetí generace iPadu dostala nadupané grafické zpracovaní, byla ochuzena na procesoru, který byl pouze aktualizovaný na A5X. Chystaný iPhone 5 by tak měl být mnohem větší skok dopředu, jehož procesorem by mohl být A6.

Kromě nového procesoru pod kapotou se zřejmě také na podzim dočkáme většího displeje, zcela přebudovaného designu, LTE verze, nového zmenšeného dock konektoru a operačního systému iOS 6.

Zdroj: Techradar.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Exynos 4 sa ledva vošiel do SGS 3 a ani Apple by ho nevedel natlačiť do nového iPhonu…. a vôbec nezaostávajú, ja mám pocit že ty blázni v appli nám v iPade dali A5X len preto, lebo nechceli odhaliť čip nového iPhonu…
Čo sa týka výroby A6 sa bude vyrábať v TSMC…. Okrem toho sa tam už začala výroba 28 nm WiFi a 4g čipov pre nový iPhone

Kecy, nikdo nemá takový kapacity, jako Samsung, kdyby Apple mohl, nemysli si, že už by dávno od Samsungu neodešel, ale nikdo mu to neni schopen vyrobit v takovým množství a kvalitě.A samsung ho odmítat nebude, nemá důvod kšeft je kšeft a hrdost musí stranou.A když náhodou Apple odejde, ve frontě u samsungu čeká deset dalších.Vždyť teď nově Samsung bude vyrábět i snapdragon S4 , protože Qualcomm nestíhá.Když má konkurenční firma problém, vždy se dpoléhá na Samsung.

CrackonoS

10. 7. 2012, 15:28

Apple ze je schopen menit jednani, kvuli soucastkam? Vzdyt Apple je pro Samsung nejvynosnejsi kupec, spise Samsung by mel byt rad, bez Apple by jeho prodeje soucastek spadly o dobrych 30%. A to uz by byla citelna ztrata. Nehlede na mnozstvi financi, ktere Apple do vyvoje vlozil.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim