reklama

Co tak 40 LED diod na smartphonu? video

Co tak 40 LED diod na smartphonu? [video]
2019-06-20T20:36:33+01:00
• 26. 7. 2012
1

Ještě dnes naleznete smartphony bez notifikační diody. Tato malá funkcionalita je stále vyžadována a mnozí výrobci se k ní vrací. Například Samsung nezabudoval LED diodu do SGS 1 a 2, ale na žádosti zákazníků můžeme v SGS 3 nalézt rovnou trojbarevnou notifikační LED diodu. Nyní vám zde ukážeme na první pohled přehnaný prototyp přídavného zařízení k mobilu, který disponuje 40 LED diodami.

dynamic-lighting3-650x422

´´

Asi si říkáte, že se jedná o přehnanou záležitost, která bude mít jedinou funkci – spotřebovat maximum energie z baterie mobilu. V současnosti se jedná spíše o koncept a prototyp funkcionality, kterou mohou být budoucí smartphony vybaveny. Těchto 40 diod má již nyní lepší využití, než pouhé blikání a upozorňování na zprávy nebo jiné notifikace. Nyní se podívejte, že se dají prakticky využít při navigování v mapách, přijmutí nebo odmítnutí hovoru, indikaci stahování nebo v jiných situacích.

´´

Z videa můžete vidět, že samotný doplněk k mobilu není ve stavu použitelnosti. Jedná se jen o demonstraci možného rozšíření budoucích smartphonů. Součástí tohoto prototypu jsou také senzory pro přiblížení, díky kterým můžete třeba přijmout hovor bez toho, abyste se dotýkali přímo mobilu. Tato nová technologie se v našich smartphonech zřejmě jen tak neobjeví, ale je rozhodně dobré vidět, že se mnozí snaží pozměnit konzervativní design stávajících smartphonů. Co říkáte na takto vybavený mobil? Chcete aby o sobě dával znát v těchto barvách?

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Paráda. :-) Připomíná to Philips Amblight. :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim