Apple výrazně oživí své portfolio během září a října!

Apple výrazně oživí své portfolio během září a října! 2012-7-26

Chystaná celosvětová konference společnosti Apple by měla letos nabídnout výrazně bohatší program, než bývá jejím dobrým zvykem. Novináři se letos můžou těšit na více novinek, a to nejen z oblasti telekomunikace. Analytik Ming-Chi Kuo nedávno vydal shrnutí všech pravděpodobně chystaných produktů, tak si je pojďme společně připomenout.

Jeho odhady jsou rozvrženy na druhé pololetí tohoto roku a sám počítá s představením nového iPhonu 5, iPodu Touch, iPodu Nano, iPadu Mini, iMacu a MacBooku Pro. Je však předem přesvědčen o tom, že příchod všech produktů v jednom období bude mít z počátku dopad na prodej těchto zařízení a spotřebitelé dají především přednost nákupu nového iPhonu či iPadu Mini.

Kuo dále uvádí, že lidé při výběru notebooku raději zvolí 13palcový MacBook Pro s Retinou, jelikož nabízí atraktivní displej a jeho cena bude podobná klasickému MacBooku Pro. Nicméně nabídka MacBooku Pro s Retinou a také iMacu bude pro začátek omezená díky vysokým nákladům na samotný displej a složitější montáži, což povede k neuspokojení poptávky a nevýznamnému růstu.

Apple svou budoucnost chce jasně dále stavět jen na Retině, se kterou více počítá spíše až v roce 2013, kde by se měli dočkat výraznějšího růstu. Přesné datum kalifornské konference není prozatím znám, ale nejvíce je k této události přiřazována doba v rozmezí září a října.

Zdroj: Macrumors.com

KategorieČlánkyiOS
Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo necelých 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry, ale nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot, LG G Watch R a Lumii 635.

hanessh4

27. 7. 2012, 9:58:33
reply

*textu

hanessh4

27. 7. 2012, 9:58:03
reply

Já nevím jestli umíte číst, ale je tam dost jasně napsáno:
„…vydal shrnutí všech PRAVDĚPODOBNĚ chystaných produktů,…“

a

„Jeho ODHADY jsou…“

Takže Váš komentář ve stylu vycucal z prstu nebo jak víte, že… je absolutně mimo mísu protože vše na co se ptáte je už v testu obsaženo včetně zdroje.

white.haven

26. 7. 2012, 15:51:44
reply

Petr Louda: ten server se jmenuje „Macrumors.com“. Jinak receno, je to jenom „rumor“. Kdezto tady se to tvari, ze je to jasne jako facka.

Petr Louda

26. 7. 2012, 11:53:18
reply

1. co to meleš? Podívej se na zdroj článku a pak se navážej do autora!

white.haven

26. 7. 2012, 11:10:35
reply

Pane Horňáček, co to píšete, jsou potvrzené informace, nebo jste si je vycucal z prstu? Jak víte, že nový iPhone bude iPhone 5? Jak víte, že přijde iPAD mini? A hlavně – jak víte, že na podzim 2012 přijde „modified new iPAD“? (Viz obrázek.)