Apple rozšířil AppStore o novou kategorii Food & Drink!

Apple rozšířil AppStore o novou kategorii Food & Drink!
2012-07-14T12:11:24+02:00
• 14. 7. 2012

Již několik týdnu předem dala společnost Apple najevo všem vývojářům, že připravuje novou kategorii pro AppStore, ale až právě dnes umožnila do této nové kategorie s názvem Food & Drink nahlédnout i ostatním. Tím se AppStore stává o další kousek přehlednějším místem k vašim nákupům.

Během několika příštích týdnů budou aplikace automaticky přeneseny do nové kategorie. V současné době AppStore nestanovil zvláštní kategorii pro tento typ aplikace a mohli jsme je obvykle nalézt v kategorii Životní styl.

Podle Applu bude nová kategorii patřit aplikacím, které pomáhají uživatelům vařit, péci, mixovat různé nápoje, spravovat recepty, najít nové restaurace či bary a dozvědět se, co by vaši přátelé chtěli jíst či pít. Naopak v kategorii Jídlo a pití nenajdeme aplikace spojené například se stravou, nakupováním, slevovými kupóny či hry související s potravinami.

Nová kategorie bude dále obsahovat více než 2800 placených a 4000 aplikací nabízených zdarma pro iPhone a více než 1200 placených a 1000 zdarma pro iPad.

Zdroj: Macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat