Apple rozšířil AppStore o novou kategorii Food & Drink!

Apple rozšířil AppStore o novou kategorii Food & Drink! 2012-7-14

Již několik týdnu předem dala společnost Apple najevo všem vývojářům, že připravuje novou kategorii pro AppStore, ale až právě dnes umožnila do této nové kategorie s názvem Food & Drink nahlédnout i ostatním. Tím se AppStore stává o další kousek přehlednějším místem k vašim nákupům.

Během několika příštích týdnů budou aplikace automaticky přeneseny do nové kategorie. V současné době AppStore nestanovil zvláštní kategorii pro tento typ aplikace a mohli jsme je obvykle nalézt v kategorii Životní styl.

Podle Applu bude nová kategorii patřit aplikacím, které pomáhají uživatelům vařit, péci, mixovat různé nápoje, spravovat recepty, najít nové restaurace či bary a dozvědět se, co by vaši přátelé chtěli jíst či pít. Naopak v kategorii Jídlo a pití nenajdeme aplikace spojené například se stravou, nakupováním, slevovými kupóny či hry související s potravinami.

Nová kategorie bude dále obsahovat více než 2800 placených a 4000 aplikací nabízených zdarma pro iPhone a více než 1200 placených a 1000 zdarma pro iPad.

Zdroj: Macrumors.com

KategorieČlánkyiOS
Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo necelých 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry, ale nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot, LG G Watch R a Lumii 635.