reklama

Apple rozšířil AppStore o novou kategorii Food & Drink!

Apple rozšířil AppStore o novou kategorii Food & Drink!
2012-07-14T12:11:24+01:00
• 14. 7. 2012

Již několik týdnu předem dala společnost Apple najevo všem vývojářům, že připravuje novou kategorii pro AppStore, ale až právě dnes umožnila do této nové kategorie s názvem Food & Drink nahlédnout i ostatním. Tím se AppStore stává o další kousek přehlednějším místem k vašim nákupům.

Během několika příštích týdnů budou aplikace automaticky přeneseny do nové kategorie. V současné době AppStore nestanovil zvláštní kategorii pro tento typ aplikace a mohli jsme je obvykle nalézt v kategorii Životní styl.

Podle Applu bude nová kategorii patřit aplikacím, které pomáhají uživatelům vařit, péci, mixovat různé nápoje, spravovat recepty, najít nové restaurace či bary a dozvědět se, co by vaši přátelé chtěli jíst či pít. Naopak v kategorii Jídlo a pití nenajdeme aplikace spojené například se stravou, nakupováním, slevovými kupóny či hry související s potravinami.

Nová kategorie bude dále obsahovat více než 2800 placených a 4000 aplikací nabízených zdarma pro iPhone a více než 1200 placených a 1000 zdarma pro iPad.

Zdroj: Macrumors.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim