reklama

Xbox Live aplikace dostupná pro Android i iOS

Xbox Live aplikace dostupná pro Android i iOS
2012-06-14T08:00:00+01:00
• 14. 6. 2012

Už dlouho se spekuluje o očekávané aplikaci s propojením na služby Xbox Live. Měla být dostupná pro Android a iOS. Nyní se konečně dočkal i zelený mužíček a pro iOS verzi, která již dostupná je,  přišla aktualizace. Verze pro Windows Phone již je na Marketplace delší dobu.

0

Microsoft zprvu nabízel aplikaci pro přístup k Xbox Live pouze pro svůj systém Windows Phone. Nyní se situace mění. V Redmondu připravili další aplikaci, tentokrát pro Android.

Novou aplikaci My Xbox Live najdete na Google Play a je samozřejmě zdarma. Nabízí možnost online srovnávání vašich výsledků v jednotlivých hrách s vašimi přáteli. Nabízí také možnost posílat zprávy, upravovat vašeho herního avatara a měnit profil.

unnamedunnamed234

Grafická podoba aplikace se velmi podobá jejímu protějšku pro Windows Phone. Microsoft dokonce přidal do aplikace i spodní lištu, která je nápadně podobná kontextové liště ve Windows Phone. Pokud si chcete aplikaci vyzkoušet, bude zapotřebí váš Live ID účet spojený s Xbox Live, telefon s minimální verzí Androidu 2.2 a rozlišením displeje WGVA.

Verze pro iOS se dočkala aktualizace, která přináší možnost propojení s konzolí Xbox 360. Můžete tak konzoli na dálku ovládat pomocí vašeho zařízením s iOS. Zároveň je do aplikace implementována nová grafika s vysokým rozlišením pro nejnovější verzi tabletu iPad. Funkce pro ovládání konzole zatím pro Android chybí, ale je možné, že jí Microsoft skrze aktualizaci do aplikace doplní.

5

Zdroje: Phonearena, The Verge, Google Play, App Store

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim