reklama

Uniklé video

[Uniklé video] Asus prezentuje Transformer Infinity
2012-06-25T00:50:30+01:00
• 25. 6. 2012
1

Zatímco nová levnější varianta tabletu od Asusu – Transformer Pad TF300T, je již v prodeji, zákazníci se zatím nedočkali nového vlajkového tabletu s názvem Infinity (model Transformer Pad Infinity TF700). Čekání nedočkavcům snad Asus zpříjemní novým videem, kde svůj nejvybavenější tablet prezentuje. Zajímavé je, že video nepochází z oficiálního kanálu Asusu, ale jedná se o snímek, který této firmě unikl.

Kromě specifikací toho o Infinity moc nevíme. Zatím chybí oficiální datum uvedení na trh i jeho finální maloobchodní cena. Dá se ovšem očekávat, že nebude vzhledem ke stájovým kolegům nikterak nízká.

Pojďme si připomenout základní parametry. Tablet bude disponovat displejem s rozlišením 1 920 × 1 200 a technologií Super IPS+. Použitým procesorem je NVidia Tegra 3 s taktem 1,6 GHz. Ostatně právě hodnota taktu procesoru doznala od modelu Prime, který je o stupeň níže v této modelové řadě, mírného zvýšení. Na palubě tabletu opět nechybí HDMI konektor a na externí klávesnici potom najdeme například USB. Kompletní specifikace můžete najít v katalogu na Mobilmánii.

Nyní už ale k samotnému videu. Asus na něm prezentuje jak schopnosti tabletu, tak i jeho samotný vývoj a technologie v něm použité. Jen doplníme, že tablet byl představen na kongresu v Barceloně.

Zdroj: Phonearena


Anketa: Který z modelů Transformer preferujete? Podělte se s námi o vaše názory v diskuzi.


reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Peter Kotrčka

25. 6. 2012, 10:45

ved 700-ka nie je az taka novinka. naco uniknute video, ked ten strojcek uz realne existuje?

http://i.imagefra.me/b1ej61wz

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim