reklama

Angry Birds Space: zdarma už i pro Apple iOS

Angry Birds Space: zdarma už i pro Apple iOS
2012-06-25T07:15:32+01:00
• 25. 6. 2012
6

Prodejní model her řady Angry Birds od Rovia se lišil podle jednotlivých platforem. Například u Androidu Rovio vždy sázelo na verzi, která byla dostupná zdarma, ale uživatelé museli přetrpět reklamy. Naopak u iOS verze hry Space vývojáři nabízeli pouze verzi placenou, avšak bez reklamy. Nyní Rovio nabízí i volně dostupnou verzi Angry Birds Space i pro iOS.

Angry-Birds-Space

Má to ale samozřejmě háček. “Free” verze vesmírných naštvaných ptáků přináší pouze 10 herních úrovní a nechybí zde ani již zmíněný reklamní banner. Jde tak prakticky o zkušební verzi, která by vás měla navnadit a přilákat ke koupi verze plné.

__thumb_-3-AB_Space_For_Free

Pokud si chcete hru zdarma vyzkoušet, můžete si ji z App storu stáhnout ve verzi pro iPhone nebo pro iPad.


reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

to JaK: Ano, to je pravda, omlouvám se za chybu. Pasáž byla upravena.
to LiberaleMiguel: Rovio zatím ohledně Symbianu žádné informace nevypustilo. Nyní jen víme, že se chystá verze pro Windows Phone.

haha, ios neměl angry birds zadarmo? :D
nojo, však oni mi vyjemnujou, jak výhodné je si je kupovat místo stažení zdarma

Mrtvý si ty, yoJimbo :)

Nikdy, Symbian je mrtvý!

LiberaleMiguel

25. 6. 2012, 11:47

A kdy bude Angry Birds Space pro Symbian konecne ?

Co to tady melete za nesmysly? Zkušební verze Angry Birds (klasika, RIO, Seasons) byly k dispozici pro iOS vždy jen o něco málo později, než plná hra. Vždy se, na rozdíl od Androidu, jednalo o zkušební verzi hry s omezeným počtem úrovní. Nejde tedy o žádnou novinku a změnu strategie spol. Rovio.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim