Skydrive s podporou Retina displeje

Skydrive s podporou Retina displeje 2012-6-6

Ty, kteří nahrávají svá data do cloudového úložiště SkyDrive od Microsoftu, určitě potěší zpráva, že po aktualizaci můžete využívat výhod Retina displeje na zařízeních iPad. Krom toho aplikace umožňuje vícenásobné nahrávání a operaci se soubory. Vylepšení se dotklo i oblasti sdílení souborů, přičemž můžete poslat email nebo si nechat vygenerovat odkaz pro zveřejnění souboru. Přibyla možnost otevřít soubory SkyDrive i z jiných aplikací iOS.

Služba SkyDrive umožňuje nahrávat soubory do cloudového úložiště, které pro nového uživatele činí 7 GB prostoru a stávající mohou využívat až 25 GB, ale není problém si navýšení kapacity dokoupit. Umožňuje tedy sdílet data mezi počítači, telefonem a jinými uživateli. Momentálně jsou dostupné aplikace pro systémy Windows Phone, iOS a v nejbližší době se odhalí i verze pro Android, kde musí uživatelé používat alternativní aplikace.

Zdroj: engadget.com

KategorieiOS
Lukáš Vaculík

Technologie mění svět a mění lidi. Zajímám se o dopad technologií na společnost. Zabývám se smartphony, tablety, počítači a podobně. Kromě toho jezdím ve volném čase na kole, občas hraji hry, fotím a píšu články. Pracuji jako technický inženýr pro finskou IT společnost.