reklama

Skydrive pro Android již v létě?

Skydrive pro Android již v létě?
2012-06-01T12:00:27+01:00
• 1. 6. 2012
2

Služba Skydrive prodělala v poslední době velké změny, a to včetně svých mobilních klientů. Pro připomenutí, nyní je oficiální aplikace dostupná pro iOS (verze pro iPhone i iPad) a pro platformu Windows Phone. Klient pro Android však stále chybí a Microsoft tak přichází o obrovské množství potenciálních zákazníků. Dočkáme se Skydrive pro Android v létě?

SkyDrive-app-for-Android-coming-soon-according-to-rumors

O oficiální aplikaci Skydrive se mluví už delší dobu. Zatím jsme se ale nedočkali a oficiální informace stále chybí. Podle posledních “podpultových” informací, které kolují internetem, bychom se však měli dočkat tohoto klienta někdy na konci července.

Na tuto dobu je zřejmě plánovaná jedna z větších aktualizací služby SkyDrive a spolu s ní by se mohl objevit právě klient pro Android. Tato fakta naznačuje uniklý dokument o další strategii Microsoftu v oblasti služby Skydrive. Je otázka, jestli bude dostupná i samostatná verze pro tablety, jako je tomu u platformy iOS.

Aplikace Skydrive pro Android je tak zatím ve vývoji, ale už nyní můžete tuto cloudovou službu používat skrze jiné aplikace třetích stran, které využívají Skydrive API. Za všechny můžeme zmínit například ES Správce Souborů.

Prozatím je oficiální aplikace dostupná pro platformu Windows Phone a iOS.

Zdroje: Verge, PhoneArenaJakou cloudovou službu v mobilu používáte právě vy? Jste uživateli systému Android? Až bude dostupný oficiální klient, přejdete z jiné služby na Skydrive?

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

marek7878

3. 6. 2012, 1:15

no krapet zbytecne. nejde tam nahravat vsechny druhy dokumentu a uz je k dispozici dropbox, google drive apod…..

navic – dneska je jednoduche mit vlastni sitovy disk na androidu – a pomoci foldersyncu si to synchronizovat…

No čím dřív, tím líp :-D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim