reklama

Hra DEAD TRIGGER od MadFinger Games pro Android a iOS

Hra DEAD TRIGGER od MadFinger Games pro Android a iOS
2012-06-02T08:27:26+01:00
• 2. 6. 2012

České studio Madfinger Games zazářilo na poli her pro smartphony a tablety se svou hrou ShadowGun. Již jsme měli možnost vám přinést rozhovor s tímto mladým studiem. Jak se zdá, nechtějí se jen tak vzdát a ustoupit konkurenci. Přicházejí s novou hrou, která nese název Dead Trigger. Již podle prvního obrázku můžete usoudit, že vaším cílem bude zabíjení zombíků.

slider_deadtrigger

Opět na vás čeká nelehký úkol, kterým je záchrana Země. Stačí pouze nabít zbraň a zastřelit vše, co se bude hýbat. Samotná hra sice může působit ohraným scénářem, ale  jedná se spíše o ukázku toho, že mobilní platforma dokáže nabídnout uchvacující grafiku, která se blíží herním konzolím.

Hra bude k dispozici pro systémy Android a iOS, ale dočkáme se i speciální verze pro Tegru. Nyní se můžete podívat, jaký je rozdíl mezi běžnou verzí pro Android a pro Tegru. Ve videu jsou ukázany sekvence ze hry, ze kterých vychází jasný vítěz srovnání „na které platformě najdeme úchvatnější grafiku“.

Hra by se měla začít prodávat na konci černa (2012). Setká se s takovým úspěchem, jako ShadowGun? Už si leštíte a připravujete svá mobilní zařízení, abyste se mohli vrhnout na zombíky? Zde se ještě můžete podívat na další záběry ze hry.

Zdroj: madfingergames.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim