reklama

HTC One X má zřejmě problémy s Wi-Fi video

HTC One X má zřejmě problémy s Wi-Fi [video]
2019-06-20T20:38:25+01:00
• 11. 6. 2012
3

HTC One X můžeme zařadit do kategorie super smartphonů. Výkon je díky Tegře 3 přímo extrémní a díky displeji se mu spíše dává přídomek “pádlo”. Pro mnohé je tento mobil králem mezi ostatními a mnoho lidí jej považuje za dokonalý. Nyní se zdá, že některé kusy trpí vážným problémem s WiFi anténou. Bohužel se nejedná o nic softwarového a problém je zakořeněn přímo v hardwaru.

 

Jeden člen XDA Developers zjistil, že problém s anténou můžete identifikovat poměrně jednoduchým hmatem na samotném smartphonu. Stačí jemně zmáčknout One X mezi kamerkou na zadní straně a tlačítkem hlasitosti. V prvním momentu se zlepší signál Wi-Fi, ale to ještě nemusí nic znamenat. Jakmile přestanete mačkat mobil v daném místě a signál i nadále vykazuje zlepšení, tak máte zřejmě vadný kus. Můžete si to prohlédnout na videu.

 

Na XDA problém zkoumali a došli k závěru, že se nejedná o problém softwaru.  Bohužel se také shodli, že daný problém bude mít vliv na devastování baterie, špatnou funkci Bluetooth a hlavně na příjem Wi-Fi signálu.

Pokud objevíte tento problém, tak se vám doporučuje, abyste daný kus reklamovali. Pokud se ale cítíte na opravu doma, existuje již několik návodů. Jen upozorníme, že lepší varianta je výměna za nový kus.

Návody na XDA:

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

sovereignFBI

12. 6. 2012, 20:43

O kousek se k lepšímu pohne ale jen o malej asi o -10 dbm

lordwasill

11. 6. 2012, 18:07

Tak jdi kousek dál od vysílače. Tam ti klesne síla signálu a můžeš zkusit.

sovereignFBI

11. 6. 2012, 17:41

A co když mám hned od zapnutí wifi analyzer rychlost wifi skoro naplno. To je -50 dBm. Na videu je vidět zlepšení po zmáčknutí. Já mobil nijak nemačkám a mám -50 dBm. To bude asi v pořádku že ?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim