reklama

SGS 3 – 9 miliónů předobjednávek a unboxing

SGS 3 – 9 miliónů předobjednávek a unboxing
2012-05-18T07:07:54+02:00
• 18. 5. 2012
2

Samsung konečně uvedl svou vlajkovou loď a mnozí zažívali menší zklamání. Čekali něco víc a možná si vysnili SGS 3 příliš dokonale. Jak se zdá, tak i přes své některé nedostatky se stane tato vlajková loď nejprodávanějším mobilem, minimálně u společnosti Samsung. Prozatím se ještě nikde neprodává, ale již nyní si jej můžete předobjednat. Od Samsungu zaznělo, že v tuto chvíli existuje 9 miliónů netrpělivých zákazníků.

image

Pokud toto číslo ještě naroste, tak novinka zajisté překoná první generaci Samsung Galaxy S, které se prodalo celkově 10 miliónů. Tímto samozřejmě úspěšně vykročila i k pokoření 20 miliónů prodaných kusů SGS 2. Vlajková loď se bude prodávat ve 145 zemích a celkově u 290 mobilních operátorů. Tento super smartphone tedy zřejmě nakonec skutečně bude hodně žhavým želízkem.

Již nyní víme, že ne všude se bude prodávat verze Samsung Galaxy S 3 GT-i9300. Například v USA jsou pro tamější mobilní operátory připraveny verze SGH-I747M a SGH-T999V. V Japonsku bude dostupná verze SC-06D, která se bude hodně lišit od evropské. U nás si budeme moci zakoupit model se čtyřjádrovým procesorem a 1 GB RAM, ale v Japonsku bude v prodeji dvoujádrová verze s procesorem Snapdragon S4 s 2 GB RAM. Zřejmě se nakonec objeví více verzí a Samsung musí zapojit všechny své kapacity, aby mohl uspokojit trh.

Zdroj: unwiredview.com, engadget.com, theverge.com


Na závěr tu pro vás máme první ochutnávku v podobě unboxing videa Samsungu Galaxy S 3.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tak jestli uz ma ted 9 milionu predobednavek tak sgs2 pokori zcela urcite. Zvlaste kdyz je samsung sponzor olympijskych her, tak tam ta reklama bude obrovska.

Také už ho mám předobjednaný. Původně jsem chtěl bílou verzi, ale ta modrá vypadá opravdu lépe.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim