reklama

Samsung kupuje mSpot (cloudová služba převážně s hudbou)

Samsung kupuje mSpot (cloudová služba převážně s hudbou)
2012-05-10T09:09:21+02:00
• 10. 5. 2012

Samsung se v posledních dnech opravdu činil a zřejmě nehodlá usnout na vavřínech. Stal se číslem jedna na trhu s mobily, představil důstojného nástupce přechozích vlajkových lodí a nastínil plány do budoucna. Můžeme jen dodat, že trh s mobily zvládl na jedničku, ale nyní se hodlá zaměřit hlavně na služby pro majitele mobilů a přinést jim něco více než jen kus hardwaru. Ve středu oznámil, že odkoupil cloudovou službu mSpot, která se prozatím zaměřovala na hudbu.

mSpot-Samsung-Acquire-Buy-Cloud-App

Samsung se nehodlá spokojit jen s hudbou, v plánu je rozšíření celé služby a kromě hudby má přinést i video a rozhlas. Dá se říci, že majitelé mobilů od Samsungu získají kompletní balíček pro zábavu. Rozšiřování nezůstane jen u poskytovaného obsahu, ale plánuje se také razantní rozmach do celého světa.

Prozatím se neví, kdy Samsung implementuje mSpot do svých mobilů, ale plány to jsou veliké. Hlavně z toho pohledu, že již dnes existuje silná konkurence. Pokud by se Samsungu podařilo službu spustit v globálním měřítku bez jakýchkoliv restrikcí, tak by mohl, při pořádné dávce snahy a práce, uspět. Přiznejme si, že sice existují služby podobného charakteru, ale poměrně úspěšně se vyhýbají naší maličké zemičce.

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim