reklama

Nexus příslušenství v Google Play Store

Nexus příslušenství v Google Play Store
2012-05-31T07:25:37+02:00
• 31. 5. 2012

Již jsme vás informovali o tom, že na Google Play Store si můžete zakoupit smartphone Galaxy Nexus. Samozřejmě, jak je zvykem, u nás tato možnost není, ale pokud byste bydleli v USA, tak se jedná o velmi pohodlný nákup. Nyní Google rozšiřuje svou nabídku o další zboží.

google-play-accessories

Zatím nečekejte další smartphone. Jedná se pouze o příslušenství k zařízení Galaxy Nexus. Konkrétně si v USA mohou na Play Store zakoupit držák do auta, dokovací stanici s HDMI a také dockovací stanici pro landscape polohu. Nabídka se zřejmě bude rozšiřovat o další příslušenství.

image_thumb51image_thumb50image_thumb49

U nás můžeme jen tiše závidět. V tomto případě by však nemusel být takový problém se spuštěním prodeje v ČR, jako je tomu u autorsky chráněného obsahu. Navíc rozšíření nabídky dokazuje, že Google do budoucna hodlá vše nabízet ve svém obchodě, který byl dříve určen jen pro hry a aplikace pro systém Android.

Co když se jedná o testování takovéhoto prodeje a Google hodlá touto cestou uvolnit i nadcházející Nexus zařízení? V budoucnu se bude jednat o velkou výhodu, pokud by Google umožnil nakupování ve více zemích. Rozhodně by obešel mobilní operátory a prodejce. Tím by se zkrátil čas a možná snížila cena. Rozhodně můžeme Google pochválit, že více rozjíždí prodej skrze Google Play Store. Snad se tento rok dočkáme a budeme si moci takto zakoupit Nexus i v ČR.

Zdroj: ubergizmo.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim