App-o-Day: Každý den aplikace zdarma [iOS, Video]

App-o-Day: Každý den aplikace zdarma [iOS, Video] 2012-5-4

Aplikace s názvem App-o-Day vám každý den nabídne ke stažení jednu hru nebo aplikaci zdarma a nemělo by jít o propadáky nebo reklamní odkazy. Velmi často se zde nachází kvalitní obsah, za který byste normálně museli zaplatit.

Můžete si nastavit připomínku a zavrnění, abyste nikdy svou denní nabídku nepřehlédli. Pokud se tak stane, nezoufejte. Minimálně den dozadu se ještě v prostředí aplikace můžete podívat a rovnou stahovat. Ze zkušeností také víme, že se  vývojáři dost často nechají unést stahovaností a nechávají aplikaci v App Store déle než pár dní.

Nesmím zapomenout vyzdvihnout grafickou stránku, o samotné aplikaci již byla řeč ve videu. Teď bych rád zmínil spíše samotný web autorů App-o-Day. I zde se dočkáte skvělého zpracování. Netradiční je ovšem jakýsi simulátor iPhone a samotné aplikace přímo na webu. Pokud jste hračičkové, najdete tam i aktuální čas, funkční home button a vypínací tlačítko spolu s gestem slide-to-unlock.

Chtěli byste raději kratší a častější video recenze? Dejte vědět do komentářů.

KategorieČlánkyiOSVidea
Michal Král

Jsem kameraman, grafik a fotograf na volnoběžce. Starám se o svůj pořad, mobil, fotoaparát a žaludek. #NaDotek #iPhone #KralPhotography #Svíčková

meisterochmi

8. 5. 2012, 15:42:15
reply

nevite jak se jemenuje ta druha aplikace o ktere byla zminka ve videu? diky za odpoved

Michal Král http://gplus.to/michalkral

8. 5. 2012, 12:23:43
reply

Na tomto webu najdete nahoře v záložce překliknutí jak na nabídky pro iPad tak i pro iPhone. http://freeappaday.com/

sgs3

4. 5. 2012, 14:21:30
reply

je něco takového i na ipad?