reklama

Sony Mobile přesedlá na AMOLED, nevěří LCD?

Sony Mobile přesedlá na AMOLED, nevěří LCD?
2012-04-06T14:45:08+02:00
• 6. 4. 2012
1

Japonská firma si dělá ve svých odděleních pořádek a nyní došlo na část, zabývající se displeji. Není žádným tajemstvím, že všechny dnešní Xperie mají technologii LCD na vysoké úrovni doplněnou o Bravia engine. V porovnání s konkurencí je však sebemenší snaha Sony, vylepšovat LCD, marná.

Podle zpráv China Times je společnost AU Optronics na půli cesty výroby AMOLED displejů, které hodlá Sony použít v nových smartphonech. Tato 4,3 palcová Xperie by se měla objevit do konce roku. Změna displeje může být i reakce na problémy se Sony Xperia S, jejíž displej při vyšších teplotách žloutne, ale nemějte strach, jelikož vám jej Sony bezplatně vymění.

Zdroj: ubergizmo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Peťa Shvecik

6. 4. 2012, 16:19

Myslim, ze pristi rok se konecne snad zacnou prodavat amoled TV s vetsi uhloprickou nez 15″ tak jestli se sony nepripravuji na velky amoled boom :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat