Sony Mobile přesedlá na AMOLED, nevěří LCD?

Sony Mobile přesedlá na AMOLED, nevěří LCD? 2012-4-6

Japonská firma si dělá ve svých odděleních pořádek a nyní došlo na část, zabývající se displeji. Není žádným tajemstvím, že všechny dnešní Xperie mají technologii LCD na vysoké úrovni doplněnou o Bravia engine. V porovnání s konkurencí je však sebemenší snaha Sony, vylepšovat LCD, marná.

Podle zpráv China Times je společnost AU Optronics na půli cesty výroby AMOLED displejů, které hodlá Sony použít v nových smartphonech. Tato 4,3 palcová Xperie by se měla objevit do konce roku. Změna displeje může být i reakce na problémy se Sony Xperia S, jejíž displej při vyšších teplotách žloutne, ale nemějte strach, jelikož vám jej Sony bezplatně vymění.

Zdroj: ubergizmo.com

KategorieČlánky
Lukáš Vaculík

Technologie mění svět a mění lidi. Zajímám se o dopad technologií na společnost. Zabývám se smartphony, tablety, počítači a podobně. Kromě toho jezdím ve volném čase na kole, občas hraji hry, fotím a píšu články. Pracuji jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

shvecik

6. 4. 2012, 16:19:32
reply

Myslim, ze pristi rok se konecne snad zacnou prodavat amoled TV s vetsi uhloprickou nez 15″ tak jestli se sony nepripravuji na velky amoled boom :-)