reklama

Samsung chystá dva nové tablety

Samsung chystá dva nové tablety
2012-04-15T00:05:50+02:00
• 15. 4. 2012

Vypadá to, že v Samsungu se drží hesla “tabletů není nikdy dost”, jelikož tato korejská firma zřejmě chystá dvojici nových zařízení. Nejnovější uniklé informace hovoří o tom, že se ještě do poloviny letošního roku dočkáme další dvou tabletů s operačním systémem Android.

Samsung-display-booth

Samsungu unikl dokument, který se týkal produktu Smart TV. Tato televize totiž s tablety či telefony umí spolupracovat a zmiňovaný dokument (pocházející zřejmě z Francie) obsahoval seznam podporovaných zařízení, kde se objevily i dva, zatím neznámé, modely. Jsou jimi dva nové tablety řady Espresso. Jedním z nich by mělo být zařízení s uhlopříčkou 10” a zřejmě se dočkáme i modelu se sedmipalcovou obrazovkou. Oba by měly být podle dokumentu vybaveny operačním systémem Android Ice Cream Sandwich.

samsung-espresso-front

Samsung-Espresso-details

Tablety budou zřejmě poháněny novou verzí procesoru Exynos se čtyřmi výpočetními jádry. Tento procesor bude zřejmě použit i v dalším zařízení, které je v dokumentu zmíněno, kterým je model Galaxy S III. O dalších parametrech obou tabletů můžeme jen spekulovat. Dalším důležitým parametrem je displej, kde nás určitě bude zajímat, jak Samsung zareaguje na nový zobrazovač s vysokým rozlišením v iPadu.

Otázkou je, jestli je nepřeberné množství tabletů korejského výrobce tou správnou cestou k úspěchu. Mnoho lidí se totiž v nabídce nemůže vyznat a některé modely jsou v mnohém velice podobné, což způsobuje, že bojují o zákazníky spíše mezi sebou, než s konkurencí.

Tip na článek: Dvojitá recenze tabletů Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus a 7.7

Zdroj: androidauthority

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim