Nový iPad z dílny Gold & Co míří do výroby!

Nový iPad z dílny Gold & Co míří do výroby! 2012-4-28

Jestli někoho z vás neodrazuje cena některých zařízení od společnosti Apple a zároveň se zde najde čtenář, který rád investuje do drahých kovů, tak by měl právě zbystřit. Společnost Gold & Co představila na jedné ze speciálních akcí ve Spojených arabských emirátech nejnovější iPad od Applu přímo ve zlatém provedení!

Jako první na světě bude Nový iPad ve 24karátové verzi k dispozici ve vybraných prodejnách v Londýně, Dubaji a Hongkongu. Společnost Gold & Co po představení tohoto luxusního zařízení začala ihned přijímat objednávky v dubajském klenotnictví s názvem Damas. První část vyrobených zařízení byla vydražena a veškeré finanční prostředky byly věnovány pro charitativní účely, což by se možná samotnému Stevu Jobsovi příliš nezamlouvalo.

A na kolik v přepočtu vyjde taková více méně cenná hračka? Cena jednoho iPadu v plné verzi, čili 64 GB se 4G modulem, byla stanovena na 5499 dolarů (103 068 Kč). Pokud byste od společnosti Gold & Co chtěli pozlatit i jiné zařízení, tak například u modelu iPhone 4S vám vyjdou vstříc za 4349 dolarů (81 514 Kč) a u modelu BlackBerry 9900 za 2449 dolarů (45 902 Kč).

Bližší informace k produktům – Gold & Co

Dotekománie.cz – iOS sekce na Youtube!

Zdroj: Intomobile.com

KategorieČlánkyiOS
Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo necelých 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry, ale nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot, LG G Watch R a Lumii 635.