reklama

Nový iPad z dílny Gold & Co míří do výroby!

Nový iPad z dílny Gold & Co míří do výroby!
2012-04-28T11:20:19+02:00
• 28. 4. 2012

Jestli někoho z vás neodrazuje cena některých zařízení od společnosti Apple a zároveň se zde najde čtenář, který rád investuje do drahých kovů, tak by měl právě zbystřit. Společnost Gold & Co představila na jedné ze speciálních akcí ve Spojených arabských emirátech nejnovější iPad od Applu přímo ve zlatém provedení!

Jako první na světě bude Nový iPad ve 24karátové verzi k dispozici ve vybraných prodejnách v Londýně, Dubaji a Hongkongu. Společnost Gold & Co po představení tohoto luxusního zařízení začala ihned přijímat objednávky v dubajském klenotnictví s názvem Damas. První část vyrobených zařízení byla vydražena a veškeré finanční prostředky byly věnovány pro charitativní účely, což by se možná samotnému Stevu Jobsovi příliš nezamlouvalo.

A na kolik v přepočtu vyjde taková více méně cenná hračka? Cena jednoho iPadu v plné verzi, čili 64 GB se 4G modulem, byla stanovena na 5499 dolarů (103 068 Kč). Pokud byste od společnosti Gold & Co chtěli pozlatit i jiné zařízení, tak například u modelu iPhone 4S vám vyjdou vstříc za 4349 dolarů (81 514 Kč) a u modelu BlackBerry 9900 za 2449 dolarů (45 902 Kč).

Bližší informace k produktům – Gold & Co

Dotekománie.cz – iOS sekce na Youtube!

Zdroj: Intomobile.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat