reklama

Nový iPad míří do prodeje v Jižní Koreji a dalších 11 zemích!

Nový iPad míří do prodeje v Jižní Koreji a dalších 11 zemích!
2012-04-17T17:52:19+02:00
• 17. 4. 2012

Nový iPad jsme již v redakci měli. Testovali ho dva naši redaktoři a natočili i zdařilé video-pohledy. První poskytl náhled očima androiďáka a druhý zprostředkoval fanoušek iZařízení. Apple nyní ohlásil prodej v několika dalších zemích. Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si přiloženou tiskovou zprávu.

Společnost Apple dnes oznámila, že nový iPad, třetí generace mobilního zařízení, které definuje vlastní kategorii, se v pátek 20. dubna začne prodávat v Jižní Koreji a dalších 11 zemích. Nový iPad nabízí fantastický nový displej Retina, nový čip Apple A5X se čtyřjádrovou grafikou a 5megapixelový fotoaparát iSight s vyspělou optikou pro pořizování úžasných fotek a natáčení HD videa v rozlišení 1080p. Přitom nový iPad stále nabízí 10hodinovou výdrž baterie a je úžasně tenký a lehký.

Kromě Jižní Koree se v pátek 20. dubna začne nový iPad prodávat v Bruneji, Chorvatsku, na Kypru, v Dominikánské republice, v El Salvadoru, Guatemale, Malajsii, Panamě, na ostrově Svatý Martin, v Uruguayi a Venezuele. V pátek 27. dubna se nový iPad začne dále prodávat v Kolumbii, Estonsku, Indii, Izraeli, Lotyšsku, Litvě, Černé Hoře, Jižní Africe a Thajsku.

Nový iPad Wi-Fi a iPad Wi-Fi + 4G bude k dispozici v černém a bílém provedení s kapacitami 16 GB, 32 GB a 64 GB. Kromě toho se nadále prodává iPad 2 za dostupnější cenu.

Společnost Apple je tvůrcem počítačů Mac, nejlepších osobních počítačů na světě, a softwaru OS X, iLife, iWork a profesionálních aplikací. Apple je se svými přehrávači iPod a online obchodem iTunes lídrem revoluce digitální hudby. Společnost Apple od základu změnila mobilní telefon revolučním iPhonem a obchodem App Store, iPadem definuje budoucnost mobilních multimediálních a počítačových zařízení.

Dotekománie.cz – iOS sekce na Youtube!

Zdroj: Apple.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim