Nový iPad mini – je právě připravován?

Nový iPad mini – je právě připravován? 2012-4-6

John Gruber nedávno prohlásil v jedné talk show, že kalifornská společnost Apple v těchto chvílích ve svých laboratořích testuje nový iPad, který by měl být skutečně velikostně odlišný oproti tomu stávajícímu. Tím se opět rozjíždí nová kola spekulací o prvních možných vlastnostech, pojmenování či samotnému vzhledu.

Podle jeho tvrzení by měl mít chystaný iPad okolo 7,85 palců, rozlišení 1024 x 768 a mohl by nést název iPad mini nebo nano. Dále také poznamenal, že jeho ohlášení na trh nevylučuje na následující červnový WWDC, kde se například představí nový iPhone 5 (či jen The New iPhone) a rovněž operační systém iOS 6.

Každopádně pokud hodlá Apple vyrazit do boje i se svými tablety v menší verzi, kde proti nim již stojí více méně úspěšný Amazon Kindle a určitě připravovaný Nexus od Googlu, bude muset jednoznačně nastavit přijatelné ceny pro široké spektrum zákazníků s odpovídajícím vybavením.

Dotekománie – iOS na Youtube!

Zdroj: Ubergizmo.com

KategorieČlánkyiOS
Antonín Horňáček

Druhá ruka šéfredaktora a milovník mobilních technologií všeho druhu. Zajišťuje tvorbu obsahu a dodávku nových zařízení do redakce. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale fandí Windows Phone, obdivuje BlackBerry a nezanevřel nad Androidem. Nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot.

white.haven

7. 4. 2012, 8:13:27
reply

Nikde. To jsou klasické fámy, které ale pan „Antonín Horňáček | fb.me/808.tonek | t.co/bM9AkVqO | goo.gl/kMQ8F“ považuje za dané.

Lumcak02

6. 4. 2012, 16:06:10
reply

taky si myslim, že přijde nejdřív někdy v září, říjnu možná…
Jako čekal bych, že se představí iOS 6, ale iphone 5 by byl celkem zbytečnej.
A myšlenka mini iPadu mi na apple nesedí:D

moucha

6. 4. 2012, 14:55:47
reply

By mě zajímalo kde všichni berete ty jistoty, že se v červnu představí Iphone 6. generace..