reklama

Nový iPad mini – je právě připravován?

Nový iPad mini – je právě připravován?
2012-04-06T10:00:15+02:00
• 6. 4. 2012
3

John Gruber nedávno prohlásil v jedné talk show, že kalifornská společnost Apple v těchto chvílích ve svých laboratořích testuje nový iPad, který by měl být skutečně velikostně odlišný oproti tomu stávajícímu. Tím se opět rozjíždí nová kola spekulací o prvních možných vlastnostech, pojmenování či samotnému vzhledu.

Podle jeho tvrzení by měl mít chystaný iPad okolo 7,85 palců, rozlišení 1024 x 768 a mohl by nést název iPad mini nebo nano. Dále také poznamenal, že jeho ohlášení na trh nevylučuje na následující červnový WWDC, kde se například představí nový iPhone 5 (či jen The New iPhone) a rovněž operační systém iOS 6.

Každopádně pokud hodlá Apple vyrazit do boje i se svými tablety v menší verzi, kde proti nim již stojí více méně úspěšný Amazon Kindle a určitě připravovaný Nexus od Googlu, bude muset jednoznačně nastavit přijatelné ceny pro široké spektrum zákazníků s odpovídajícím vybavením.

Dotekománie – iOS na Youtube!

Zdroj: Ubergizmo.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

white.haven

7. 4. 2012, 8:13

Nikde. To jsou klasické fámy, které ale pan „Antonín Horňáček | fb.me/808.tonek | t.co/bM9AkVqO | goo.gl/kMQ8F“ považuje za dané.

taky si myslim, že přijde nejdřív někdy v září, říjnu možná…
Jako čekal bych, že se představí iOS 6, ale iphone 5 by byl celkem zbytečnej.
A myšlenka mini iPadu mi na apple nesedí:D

By mě zajímalo kde všichni berete ty jistoty, že se v červnu představí Iphone 6. generace..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim