reklama

Víme, kdy bude představen SGS 3 !! (možná)

Víme, kdy bude představen SGS 3 !! (možná)
2012-03-02T17:31:55+02:00
• 2. 3. 2012

fakegalaxys3Tento týden bylo představeno hodně mobilů od nejrůznějších výrobců na Mobile World Congress 2012 v Barceloně a některé kousky doslova uchvátily nejen novináře. Na tomto veletrhu prakticky hrál třetí housle Samsung, který vůbec nepořádal žádnou tiskovku a pouze volně představil třeba Galaxy Note 10.1 nebo Galaxy Beam. Již nějakou dobu víme, že k velkému představení Samsungu Galaxy S III dojde o něco později, ale nikdo nevím přesné datum.

Specifikace telefonu se stejně rychle mění, jak datum oficiální akce. Tentokrát nebudeme spekulovat, jestli SGS3 bude mít záda z keramiky, nebo jestli bude mít čtyřjádro. Nyní se pokusíme určit aspoň přibližné datum.

samsung-galaxy-s3
Ilustrační render

Do teď mnozí spekulovali, že k představení dojde až po akci Applu a jeho iPadu 3 / iPadu 2S / iPadu HD, které bylo prozatím stanoveno na 7. března. Možná Samsung vůbec nečeká na Apple, ale na daleko větší událost. Letní olympijské hry v Londýně 2012 jsou asi tím důvodem a Samsung chce představit zřejmě při této příležitosti svou nejnovější vlajkovou loď. Nejedná se pouze o naše spekulace. Informace pochází od ZDNet Korea, která se dozvěděla, že reklamní a marketingová agentura Cheil Worldwide připravuje něco velkého pro Samsung právě na LOH 2012 v Londýně.

Vzhledem k těmto novým spekulacím nyní můžeme stanovit aspoň přibližný měsíc představení pro Samsung Galaxy S 3, tím by měl být duben. Ale ve vzduchu stále visí otázka, jestli dokáže být SGS 3 silnější než novinky představené na MWC 2012. Co myslíte, kdy bude představen a jaké parametry může mít?

Zdroj: androidspin.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim