reklama

Smrtelná kombinace: Sony, Tegra 3 a ICS

Smrtelná kombinace: Sony, Tegra 3 a ICS
2012-03-19T08:01:58+02:00
• 19. 3. 2012

Sony ještě neřeklo poslední slovo se svými dvoujádry. V tajnosti připravuje úplně nový model, nám zatím známý jako V150, který má udeřit na přední příčky chytrých telefonů. Nové zařízení odkryl test NenaMark, který informuje o hardwaru telefonu. Ten se nemá za co stydět, jelikož podle informací telefon poběží na nejnovějším Tegra 3 procesoru s taktem 1.4 Ghz. Použita byla poslední verze systému Android, Ice Cream Sandwich, který se má dostat v nejbližší době i do starších modelů, včetně letos představených.

Displej má podle údajů HD rozlišení 1280 × 752. Pár pixelů navíc by mohlo znamenat, že půjde o telefon bez hardwarových nebo sensorových tlačítek, podobně jako je tomu u Galaxy Nexus. Výsledek testu dává skóre 59.70 bodů. Mimochodem tablet Asus Transformer Prime získal nějakých 50 bodů. To, že bude mobilní verze výkonnější je dáno pokročilejším výrobním procesem a vyšší frekvencí. Je docela možné, že se stále jedná o prototyp, který může ve finále mile překvapit. Dříve než za půl roku se více informací asi nedozvíme. I tak ale po prohlášení Sony, že čtyřjádra jsou zbytečná, stoupla naděje.

Zdroj: phandroid.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat