reklama

Bude Samsung Galaxy S III podporovat bezdrátové nabíjení?

Bude Samsung Galaxy S III podporovat bezdrátové nabíjení?
2012-03-20T10:04:55+02:00
• 20. 3. 2012
1

Určitě to všichni znáte. Máte jeden z těch nejchytřejších telefonů, ale ihned po příchodů domů, ho musíte začít nabíjet. To je ještě ta lepší varianta. Pokud se váš telefon vybije takzvaně ,,za pochodu”, může to pro určitý typ lidí být přímo infarktová situace.

Nyní již existuje bezdrátové napájení například i pro iPhone. Zapotřebí je ovšem speciální kryt, který musí být na mobilu nasazen

Nová vlajková loď Samsungu by měla tento problém eliminovat. Na webu se totiž proslýchá, že Samsung Galaxy S III bude podporovat bezdrátové nabíjení akumulátoru. Příslušenství by mělo být přímo součástí balení. Vše by mělo dle dostupných informací fungovat do vzdálenosti dvou metrů od nabíjejícího doku. Můžete mít tedy nabíjecí podložku v kanceláři a po celou pracovní dobu můžete telefon používat a při tom bude stále bezdrátově napájen. Všechny informace pocházejí z korejského webu DDaily. Samsung je průkopníkem, co se týče využití bezdrátových technologií.

Můžeme například zmínit povedenou aplikaci AllShare, která slouží pro bezdrátové propojení televize podporující DLNA připojení k síti. Také můžete využít bezdrátovou verzi Kies, která je ale dostupná pouze pro vybrané modely smartphonů Samsung. Jak je tedy patrné, Samsung není v bezdrátových technologiích žádný začátečník a bezdrátového nabíjení se můžeme skutečně dočkat. Podobnou funkci již nabízí Palm Pre. Dle anonymních ohlasů přímo ze Samsungu, by ovšem mělo jeho bezdrátové nabíjení pracovat na jiné, již patentované, metodě. Metodu podobnou té od Samsungu jsme již mohli vidět na CES. Určitě je ten pravý čas na změnu způsobu napájení, která se od dob prvních mobilů takřka nevyvíjela.

Zdroj: The Verge

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

anonymousCZ

20. 3. 2012, 19:06

To jsem jaksi nepochopil :)) Pisete:

„Máte jeden z těch nejchytřejších telefonů, ale ihned po příchodů domů, ho musíte začít nabíjet.“ a pak „Nová vlajková loď Samsungu by měla tento problém eliminovat“

To znamena, ze ho po prichodu domu nebudu muset nabijet? Ale samozrejme, ze budu muset a zpusob, jakym to udelam, na tom nic nemeni.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim