reklama

Samsung přiznává: nedaří se nám s tablety !

Samsung přiznává: nedaří se nám s tablety !
2012-02-28T07:15:48+01:00
• 28. 2. 2012
3

Apple odstartoval trh s tablety a vzápětí se přiřítili ostatní výrobci, aby zaujali také své místo na tomto trhu. Samotná strategie Applu je unikátní a dokáže prodávat zařízení s neuvěřitelným úspěchem. Ačkoliv již dnes můžeme najít celkem slušné množství tabletů od ostatních výrobců, tak úspěch není automatický, jak nyní můžeme vidět. Rok 2012 bude teprve tím prvním startovacím rokem pro tablety se systémem Android 4.0.

samsung-galaxy-note-video

Sledujte MWC 2012 na Google Plus +Dotekománie.cz

Společnost Samsung se prakticky snaží prosadit s tablety již více jak dva roky, ale zatím se úspěch nekonal. Samsung nyní přiznává, že se mu nedaří na tomto trhu. Sám manažer produktové strategie Samsungu, Hankil Yoon, říká:

Galaxy_Note_Roundtable_610x407

“Upřímně, nedaří se nám na trhu s tablety.”

Toto prohlášení vyslovil na MWC 2012. Když to nyní Samsung přiznal na veřejnosti, tak zřejmě hodlá udělat razantní změny ve svém portfoliu tabletů. Svůj současný úspěch vidí v pětipalcovém Galaxy Note a zřejmě touto cestou se také do budoucna vydá. Samsung očekává, že se prodá 10 miliónů Galaxy Note (5 palců), ačkoliv budou zřejmě kanibalizovat na tabletech. Dokonce tak trochu vyplívá z tvrzení Samsungu, že hodlají přímo zabít některé své produkty. Chtějí se výhradně zaměřit na 3 linie, jsou to zařízení s rozměry 5, 7 a 10 palců. Zřejmě tak skončí definitivně s tablety s displejem 7.7 a 8.9 palce.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jako programátor se ohrazuji k shvecik.
Programátor je dělník IT a programuje to, co dostane v analýze.
O tom jaké vlastni ta či ona mašinka bude mít rozhodují analytici, ale spíše vizionáři.
Bohužel ten nejlepší již mezi námi není a ten druhý nejlepší se věnuje hlavně charitě.

Peťa Shvecik

28. 2. 2012, 9:49

Myslim ze je to vic nez jasne… stou cenou tabletu proste prestrelili…lidi kdyz uz uvazuji o necem kolem 15k tak jdou vetsinou radeji do ipadu 2. Byt jejich galaxy tab 10.1 od novoty treba za 10k tak jim lidi mozna stoji i rady pred obchodem… Kaj sa ten vyhodny samsung…takhle by jim byl clovek aji schopen nejakou chybicku odpustit, a klidne si ho sam treba diky xda doladit ale za tuhle cenu sahnou po necem plne funkcnim, nebo levnejsin…jak sem vzdycky rikal, samsung ma dobry hw, ale programatory maji pekne na….

Vyplyva je s tvrdym y po l. I mistr tesar se utne. Pisu bez carek, nemam ted lokalizovanou klavesnici.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim