reklama

PrvnĂ­ mobil ze spojenĂ­ Motoroly, Intelu a Googlu?

PrvnĂ­ mobil ze spojenĂ­ Motoroly, Intelu a Googlu?
2012-02-14T07:30:49+01:00
• 14. 2. 2012

Není to tak dávno, kdy jsme mohli obdivovat první smartphone postavený na platformě Medfield, kterou vyvinula firma Intel. Tím mobilem byl Lenovo K800, bohužel je určen pro asijský trh a u nás se jen tak v brzké době neukáže. Nyní se vynořují spekulace o tom, že by mohla společnost Motorola přijít se smartphonem na této platformě.

timthumb

Jak již dnes všichni vědí, tak Motorola byla pohlcena gigantem Google a všichni jsou nedočkavý na plody jejich spojení. Prozatím Motorola neměla ani jeden smartphone, který by přišel nativně s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich a dokonce se ani o jednom nespekulovalo. Nyní tu máme první render spojení Motoroly, Androidu 4.0 a platformy Medfield od Intelu.

Motorola-Intel-Ice-Cream-Sa

Ačkoliv si můžeme říci, že je to netradiční spojení, tak se jedná o celkem logický postup. Google vždy rád experimentuje a možná se mu zachtělo vytvořit první mobil s nejnovější verzí Androidu a platformou Medfiel. K představení tohoto netradičního kousku může dojít na MWC 2012 v Barceloně, ale nic není jisté. Jedná se zatím jen o spekulace.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim