reklama

ČT24 pro Windows Phone video

ČT24 pro Windows Phone [video]
2012-02-07T07:02:54+01:00
• 7. 2. 2012
4

image

Česká televize rozšiřuje portfolio svých mobilních aplikací o nové přírůstky pro systém Windows Phone. První aplikací od ČT pro WP je zpravodajská ČT24. Připravili jsme pro vás krátkou video recenzi na právě testovaném telefonu HTC Titan.


V současné době jsou aplikace ČT dostupné hned pro několik operačních systémů. Pro systém iOS jsou dostupné aplikace ČT24, ČT4 a iVysílání. Stejně je tomu u Androidu a Symbianu. Pro systém Bada jsou pak dostupné pouze aplikace ČT4 a ČT24. Nezapomnělo se ani na Windows Phone a ČT nyní začíná publikovat aplikace i pro tento systém. Po právě zveřejněné aplikaci ČT24 by měla brzy přijít i sesterská ČT4.


Aplikaci ČT24 můžete stahovat již nyní z WP Marketplace.

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Tak právě vyzkoušeno na Omnia7 – Video stream je naprosto bez problémů plynulý bez zasekávání i na 3G s vypnutou Wifi! -Velmi dobrá práce!

Switch007

8. 2. 2012, 6:22

Používám androidí aplikaci na Xperia pro a cca. každých 15 sekund kostičkuje téměř na jakékoliv nastavení kvality. A to i na rychlé wi-fi. Přitom jiné aplikace (např. TN.cz) streamují bez problémů.. :o(

-tomtom-

8. 2. 2012, 1:34

Tak jsem si ivysilani pustil pres 3g a hraje to v nejvyssi kvalite bez problemu. Zkusim jeste pres den, az bude zatizenejsi sit.

No pěkný, jen by mě po zkušenostech z Androida zajímalo, na jakém připojení bylo živé vysílání odzkoušeno… Jestli byl telefon připojen na Wi-fi, pak se funkčnosti nedivím, ale rád bych totéž streamování viděl na připojení přes mobilní 3G…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim