reklama

Asus 1+1+1: dostane Padfone klávesnici z Transformeru? MWC 2012

Asus 1+1+1: dostane Padfone klávesnici z Transformeru? [MWC 2012]
2012-02-23T07:20:30+01:00
• 23. 2. 2012

Asus se příliš nedral na trh se smartphony, zato si vysloužil pozornost za své tablety. Dnes můžeme říct, že Apple nastartoval trh s tablety, ale největším inovátorem je právě Asus. To především díky tabletu Transformer s dockovací klávesnicí, ale nemůžeme zapomenout ani na Slider. Jak se zdá, tak historie se bude opakovat a Asus opět představí prodejní verzi zařízení, která se bude těžce popisovat dvěma slovy.

IMG_6215

Již jsme vám přinesli první informace o chystané novince Asus Padfone a dokonce první video. Toto nové zařízení si již nyní našlo své nadšence, ačkoliv ještě nebylo představeno. Ale prakticky ihned všichni začali uvažovat o tom, jak by bylo skvělé zkombinovat Asus Padfone a Transformer. Koupili byste si mobilní telefon, který následně zasunete do tabletu a pak ještě připojíte dockovací klávesnici? Nyní by se jednalo o opravdový Transformer.

eee-transformer-gallery-3-hero

Asus představil teaser na letošní veletrh MWC v Barceloně a mnozí už mají jasno: 1 (mobil) + 1 (tablet) + 1 (klávesnice). Dá se takto vyložit hádanka schovaná ve videu? My odhadujeme, že Asus Padfone bude pasovat do klávesnice Transformeru. Co myslíte vy?

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim