reklama

Asus Padfone na videu

Asus Padfone na videu
2012-01-13T07:47:13+01:00
• 13. 1. 2012
1

Společnost Asus se původně nezabývala mobilními telefony a převážně ji známe jako firmu přes PC a notebooky. Podařilo se jí něco celkem unikátního, proniknout na trh tabletů s velmi povedenými kousky. Tím nejznámějším je tablet Transformer a následně jeho druhá generace Transformer Prime, ale nemůžeme zapomenout ani na Slider. Jak se zdá, tak nejočekávanějším jejich počinem roku 2012 je PadFone.

IMG_6216

Původně se jednalo jen o koncept mobilního telefonu, který můžete zasunout do doku v podobě tabletu. Veškerý výkon zůstává na mobilu a tablet má obsahovat jen displej, baterii a případně další konektory a porty. Padfone již není koncept a ani studie, bude představen veřejnosti na veletrhu MWC 2012, ale již nyní tu máme první zkušenost s předprodukčním vzorkem.

IMG_6215

O specifikacích se toho opravdu moc neví, ale mobil samotný má displej s úhlopříčkou 4.3 palce a jedná se o IPS, 8MP kamera (sdílená), Android 4.0 ICS (nevyladěný zatím). Součástí jsou také USB, HDMI a 3.5mm jack na sluchátka. Hlavním zařízením tudíž je pouze mobil, to napovídá i malý fakt, že SIM karta se vkládá pouze do mobilu. Budeme si muset počkat na plné specifikace, ale již nyní se můžete podívat na první zkušenost s Padfonem na videu.

Zdroj: phandroid.com


Co říkáte na Padfone od Asusu? My říkáme bravo.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

gender.bender

13. 1. 2012, 16:58

hele a co ICS nebo Cyanogenmod v Apple iPhone 4S šlo by to nějak ?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim