reklama

iLuv–příslušenství ke Galaxy Tabům

iLuv–příslušenství ke Galaxy Tabům
2011-12-12T18:24:19+01:00
• 12. 12. 2011

Doposud jsme mohli na internetu vídat nejrůznější příslušenství k zařízením od společnosti Apple. Většinou se jednalo o neoficiální příslušenství, které bylo konstruováno na míru třeba k iPhonu, nebo například klávesnice k iPadu. Podobných doplňků lze najít spoustu a hlavně k produktům od Applu. Jak se zdá, tak si začíná budovat podobnou základnu i Samsung, byť neoficiálně.

iSM524BLK_FRONT (1)

Společnost iLuv doposud konstruovala a prodávala třeba dokovací stanice pro iOS zařízení. Nyní tato firma ohlásila, že do svého portfolia začlení příslušenství pro tablety od Samsungu. Konkrétně se jedná o dokovací stanici, která nese název The ArtStation Pro (iSM525). Tento produkt je konstruován pro tablety Galaxy Tab 10.1, Galaxy Tab 8.9, Galaxy Tab 7.7 a Galaxy Tab 7 (druhá generace).

iSM524BLK_SIDEiSM524BLK

Takto uchycený tablet budete moci natáčet do více úhlů a budete jej moci využít v landscape a portrait módu. Samotná stanice je vybavena dvěma reproduktory a využívá technologii jAura Sound. Tato stanice by měla být dostupná koncem tohoto měsíce a předpokládaná cena je $169.99 (cca 3300Kč).


Je to znamení, že tablety od Samsungu se začínají natolik prosazovat, že se vyplatí pro ně vyrábět takové příslušenství? Nebo se jedná o zkušební tah?

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim